Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Activități extrașcolare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Activități extrașcolare  Empty
MesajSubiect: Activități extrașcolare    Activități extrașcolare  Icon_minitimeVin Mar 13 2015, 18:50

Bună tuturor.

Cred că toți așteptăm așa-zisa săptămână altfel. Ce planuri aveți pentru acea săptămână? V-ați gândit să propuneți ceva clasei voastre?

În afară de săptămâna altfel, ați mai avut parte de activități extrașcolare? Dacă da, cum vi s-au părut?

V-ați dori să faceți ceva anume?




Sus In jos
Hidamari
Kaigai
Kaigai
Hidamari


Ryo : 0
Likes : 0

Activități extrașcolare  Empty
MesajSubiect: Re: Activități extrașcolare    Activități extrașcolare  Icon_minitimeMar Mar 17 2015, 17:29

Eu nu mai sunt la liceu, dar am avut doar în ultimul an săptămâna altfel. Profa de mate ne-a chemat la școală să continuăm materia pentru că eram a 12-a și zicea că nu vrea să irosească orele rămase. Cu diriga am fost în port în Constanța (eu sunt din Mangalia) și ne-am plimbat pe-acolo, chestii, nu a fost cine știe ce interesant. Nu știu cum se mai face acum în săptămâna altfel, dar am auzit că unii fac chiar lucruri interesante.
Sus In jos
 
Activități extrașcolare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Activități extrașcolare!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Scoala-
Mergi direct la: