Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Sfârșit de an/ de liceu!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Sfârșit de an/ de liceu! Empty
MesajSubiect: Sfârșit de an/ de liceu!   Sfârșit de an/ de liceu! Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 21:38

 A venit vara și ne-am propus niște lucruri pe care vrem să le facem în această vară. Corect? 
 Voi ce v-ați propus să faceți în aceste două luni de zile din vară? Mergeți într-o excursie/ călătorie? 
 V-ați gândit să citiți ceva? Aveți de gând să cuceriți pe cineva vara aceasta? 
 Detaliați cât mai mult, este bine să dezbatem! 
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Sfârșit de an/ de liceu! Empty
MesajSubiect: Re: Sfârșit de an/ de liceu!   Sfârșit de an/ de liceu! Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 22:06

Trei luni* De la jumătatea lui iunie până la jumătatea lui septembrie. 
Eu una mi-am propus să câştig nişte bani, aşa că mi-am luat un job de vară la un magazin. Vreau să mă dezobişnuiesc să dorm cu ursuleţul şi să reuşesc să trec de vară fără să mă bronzez.
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Sfârșit de an/ de liceu! Empty
MesajSubiect: Re: Sfârșit de an/ de liceu!   Sfârșit de an/ de liceu! Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 22:33

Damaris a scris:
Trei luni* De la jumătatea lui iunie până la jumătatea lui septembrie. 
Eu una mi-am propus să câştig nişte bani, aşa că mi-am luat un job de vară la un magazin. Vreau să mă dezobişnuiesc să dorm cu ursuleţul şi să reuşesc să trec de vară fără să mă bronzez.
Vacanţa de vară începe în 20 iunie şi se va încheia în 13 septembrie.

 La mine însă cu practica până pe 5 iulie, este altfel. Dar și așa nu sunt trei luni fixe! 
 Recunosc că am exagerat un pic. 
 Îți ures succes în ceea ce vrei să faci și chiar mă bucur pentru tine, deoarece nu toți tineri de vârsta noastră au o asemenea gândire. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sfârșit de an/ de liceu! Empty
MesajSubiect: Re: Sfârșit de an/ de liceu!   Sfârșit de an/ de liceu! Icon_minitime

Sus In jos
 
Sfârșit de an/ de liceu!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Viața de după liceu!
» Liceul de Nebunii ---> Matt e la liceu \m/
» DBZ: Episodul 200 - Gohan merge la liceu
» Episodul 343 - Elev în anul trei de liceu! Începe un nou capitol
» 609 - Sfarsit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Scoala-
Mergi direct la: