Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Primul vostru anime

In jos 
+12
Cristi
ArianA.K.A'C
Asura
¬Crowley¬
Humpnie
KaimuroUciha
XanoTHEr.
Ayame
Uchiha Kakashi
DiZi
xMinatoNamikaze
Kaguya
16 participanți
AutorMesaj
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeMier Aug 31 2016, 21:21

Care a fost primul vostru anime pe care l-aţi vizonat ?
Al meu a fost Naruto, îmi aduc aminte şi acum de perioada când se difuza pe Jetix.
Sus In jos
xMinatoNamikaze
Kaigai
Kaigai
xMinatoNamikaze


Ryo : 0
Likes : 0

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeSam Sept 03 2016, 00:02

Si al meu a fost Naruto.Il vedeam la TV
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeSam Sept 03 2016, 13:49

Hm... nu-mi prea aduce aminte care a fost primul, dar cred că unul dintre Naruto, Dragon Ball și Regele Shaman.
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi


Ryo : 26
Likes : 3

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeDum Sept 04 2016, 12:37

La fel si eu pe Jetix .Tin minte ca abia asteptam sa apara Naruto  ,chiar daca mai le vedeam ca si reluari tot asteptam ,dar daca imi amintesc bn la tv nu am vazut pana la finalul sezonului ep 220 ..dar nustiu de ce  ,cred ca nu mai au difuzat ...,apoi era dragon ball(la fel nu toate episoadele le-am vazut)  si Yu-Gi-Oh
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame


Ryo : 237
Likes : 16

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeMar Dec 06 2016, 21:25

Primul anime pe care l-am vazut a fost ori Naruto, ori Pokemon, nu mai stiu sigur.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeMar Dec 06 2016, 21:35

Primul anime pe care l-am văzut a fost Inuyasha.


12.06.2016
21:35:36
Sus In jos
KaimuroUciha
Kaigai
Kaigai
KaimuroUciha


Ryo : 52
Likes : 1

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeMar Dec 06 2016, 22:38

Naruto Naruto Si Naruto
Sus In jos
Humpnie
Kaigai
Kaigai
Humpnie


Ryo : 0
Likes : 0

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeMier Dec 07 2016, 07:03

Primul meu anime a fost Yu Yu Hakusho. Ce vremuri bune!
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeVin Dec 16 2016, 18:18

Primul meu anime a fost cel mai probabil Yu Yu Hakusho.
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura


Ryo : 312
Likes : 3

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeLun Dec 26 2016, 19:34

Primul meu anime a fost Inuyasha
Sus In jos
ArianA.K.A'C
A-K Iwa
A-K Iwa
ArianA.K.A'C


Ryo : 55
Likes : 0

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeDum Feb 05 2017, 22:37

Pai,primul meu anime a fost Dragon Ball Z,care era dublat,si televizat pe Tvr2,stiu ca aveam 4 ani si abea asteptam sa vad din nou si din nou "Valul testoasei" (Kamehameha)
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi


Ryo : 2
Likes : 5

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeLun Feb 13 2017, 17:09

Primul anime văzut de mine a fost Naruto(pe când se difuza pe Jetyx alături de spider man și regele șaman <3, vremuri frumoase)și mereu așteptam să mă uit pe Minimax de la opt încolo pentru că la mine se făcea în Animax sau cum era și voiam să văd anime-ul ăla cu roboți(n-am idee nici acum cum se numește).
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeVin Feb 24 2017, 15:46

Primul anime pe care l-am văzut o fost Naruto, pe jetix. Pe vremea aia seara în casă la anime și încă îmi amintesc opening-ul și cât de " exciting " era când mă uitam.  Kurama
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeVin Feb 24 2017, 19:55

Dacă îmi amintesc bine, Naruto este primul meu anime si cel de suflet. Cred anul acesta se împlinesc 5 ani de cand am decis sa vad Naruto de la început. Am ajuns la a 5 oară cand ma uit si nu am de gând sa ma opresc aici. Oricum, Naruto e fabulos ca întotdeauna.
Sus In jos
ionutzu97
Kaigai
Kaigai
ionutzu97


Ryo : 62
Likes : 0

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeSam Feb 25 2017, 15:17

Naruto este anime ul meu de suflet,insa cand eram mic imi amintesc ca,inainte sa apara pe jetix....ma itam la yu gi oh si pokemon,tot la tv..
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitimeSam Feb 25 2017, 15:46

Primul meu anime vazut cap-coada si trait la intensitate maxima a fost Dragon Ball Z si pana in ziua de azi ramane anime-ul meu de suflet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul vostru anime Empty
MesajSubiect: Re: Primul vostru anime   Primul vostru anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Primul vostru anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este personajul vostru preferat din One Piece?
»  Primul promo film anime Kuroshitsuji: Book of the Atlantic (Black Butler: Book of the Atlantic)
» Pokemon-ul vostru favorit
» Kagele vostru preferat
» Care este cel mai diliu profesor al vostru?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Anime Life :: Discuţii Anime-
Mergi direct la: