Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Academia ninja +16 si uneori +18

In jos 
+18
Kisame
UchihaBTW
BeTo
XxNarutoxX
qu1sT
KyRyN
Piticutss-chan
Yuki10
Dizzy
Paradox
UzumakiNaruto
ramonatopala
Katoka-chan
darkyuzumaki
sogi
Makise
.•°Maяyηηa™₪
Seith
22 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 23:19

Hey^^.M-am gandit sa fac si eu un fic LoL . Sa stiti ca poate fi si +18 sa nu ziceti ca nu v-am spus.Am sa adaug si cateva personaje de la mine si o sa va arat si imagini cu ele.Spor la citit.
Am sa povestesc din perspectiva Sarei o fata de 16 ani si restul o sa aflati pe parcurs.

Capitolul I :


-Trezirea somnoroaso!
-Neji,lasa-ma sa dorm!Spun eu foarte adormita.
-Haide e prima zi de academie..Si deja este tarziu.
-O da,o sa-l intalnesc pe ...Nu mai conteaza,hai ca ma imbrac si vin,acum iesi afara.II spun eu aruncand cu o perna in el.
Astazi o sa devin un ninja exact ce am visat si tot odata am sa pot fi mereu impreuna cu El.M-am imbracat intr-o fusta neagra stramta niste cizme de aceiasi culoare un top scurt mov ,mi-am pus niste manusi si gata am fost.
Am plecat impreuna cu Neji (varumio) si cu Hinata verisoara mea spre academie.Abea asteptam sa-l vad ,nu-l mai vazusem de la 5 ani ,cand am fost separati in gradinite diferite,imi era dor sa-l imbratisez si sa-l sarut pe obraz sa-l iau de mana si astazi pot iar sa-l intalnesc.
-V-ati luat armele?Ne intreaba Neji.Eu uitasem complet de ele asa ca le-am zis s-o ia in fata ca vin dupa ei.Am alergat cat am putut si in 5 minute eram acasa.Dupa ce mi-am luat arma mea sub forma de gheare am alergat spre academie ..cand ..Bufff ..Am dat peste cineva,era un baiat frumos cu par negru si ochi tot de aceiasi culoare.S-a ridicat repede si mi-a itins mana ca sa ma pot ridica.Apoi a zis ca isi cere scuze si a zis ca se grabeste si a inceput sa fuga inspre academie,iar eu am inceput sa fac acelasi lucru.
- ACADEMIA NINJA!Am spus eu cu voce tare,insfarsit am ajuns aici.M-am uitat la ceas si se pare ca intarziasem 5 minute asa ca am alergat spre clasa a 9 B . Am batut in usa si am intrat.Se pare ca dirigintele Iruka era deja acolo.
-Ma scuzati de intarziere! Am spus.
-Nu-i nimic ,noi deja ne-am prezentat prezintate si tu.
-Ma numesc Sara Hyuga ,am 17 ani,abilitatea mea este bineinteles byakuganul si in plus si fulgerele negre.Sunt un Hyuga mai special,pot sa zic .
-Spunene si despre comportamentul tau .Spune Iruka.
-Sunt de..Nici nu apuc bine sa termin ca ma intrerupe un baiat din clasa.
-Buna,sexy,rea si da,te vreau daca vroiai sa ma intrebi.
-Nu,nu vroiam.Spun eu.
-Flavi cum poti vorbi asa!Spune Iruka.....Este prima zi si deja simt ca numa pot descurca.Sopteste tot el crezand ca nu-l aude nimeni.
Ma tot uitam in clasa inca nu-l vedeam, sau poate nu-l mai recunosc.Tot uitandu-ma in clasa observ ca si tipul de care m-am ciocnit era si el acolo si cum numai langa el era liber m-am asezat langa acesta.
-Hey,ma numesc Sara!
-Sasuke!Spune el arogant..
Apoi eu m-am uitat la el cu o privire de speriat,cel pe care vroiam sa-l reintalnesc era aici, langa mine.Nemaiputand sa-mi stapanesc emotiile am strigat.
-Sasuuuuuuukeeeeeee!Si am sarit pe el cazand amandoi de pe scaun.
-Doamne Dumnezeule!Spune Iruka scotandu-si o cruce din buzunar si pupand-o.Este inacceptabil spun.inacceptabil in biroul directorului voi doi acum.Sa faceti sex pe scaun inacceptabil!
-Dar..domn profesor!Spun eu de pe pieptul cald a lui Sasuke!
-Nici un dar!
-Ma rog!Zice Sasuke nepasator.El nu era asa ,nici nu s-a bucurat ca m-a vazut .
Pe hol era liniste nimeni nu zicea nimic.
-Sasuke-kun nu te bucuri sa ma vezi?Apoi Sasuke ma ia de barba si ma saruta pasional.Apoi imi raspunde.
-Ba da doar ca am o noua prietena.Cand a auzit asta parca mi-a picat ceva in cap si nu glumesc un pix a zburat in capu'meu de la clasa a 9C .
-Auu..Am zis eu.
-Scuze te rog nu mai zice au ma doare sa te vad asa.
-Nu deasta am zis "au" doar ca mi-a picat ceva in cap.
Apoi iarasi linistea isi face aparitia.Si intram in cabinetul directorului fara sa batem pentru ca era putin crapata ,cand..
-Ahh..Ohh..Ahh...Jyraia fi mai bland,Jyraiaaa,ahh.., ohh.
-Haide stiu ca poti Tsunade, stiu.Noi am ramas cu o fata O.O de parca am vazut o stafie Jyraia directorul scolii isi baga si isi scotea pu*a in secretara sa Tsunade.
-Dupa un minut ei au ramas nemiscati ne-au vazut ca ne uitam la ei socati.Ei inca mai erau lipiti.
-Ne-a trimis domnul Iruka la dumneavoastra ca am facut cica seeex pe scaun..Apoi Jiraya isi trage... din Tsunade isi drese vocea desii era dezbracat si ne zice ca nu-i nimic sa mergem in clasa si sa nu mai povestim la nimeni ce am vazut si nu vom mai avea probleme cu nici un profesor.
Dupa ce am iesit pe hol am inceput sa radem si am inceput sa ne sarutam din nou .Mie nu-mi pasa daca are o prietena si o iubeste eu vroiam sa fie cu mine si atat.Limbile noastre se inclestau si a inceput sa fie din ce in ce mai profund cand Flavi ne intrerupe.
-Ce faceti voi aici?
-Mai bine zis ce faci tu aici?Spune Sasuke.
-N-am putut sa-mi las bombonica cu tine.
-Bombonica-i mata!
-Arr..Esti rea imi place,sper ca asa esti si in pat.Adevarul e ca m-a trimis profu' sa va chem pentru ca facem echipele.
-Sasuke-kun sper sa fiu cu tine in echipa!
-Sara-chan sper sa te culci cu mine!Spune Flavi.
-Dute dracu'!Spun eu.
Ne-am intors in liniste in clasa,insfarsit puteam fi din nou cu Sasuke ,dupa atata timp ,pacat ca e cu tarfa aia.Nici macar nu stiu cine e.
-Bun,bun,bun deci echipele vor fi asa:
-Echipa 1:Naruto Uzumachi ; Saukura Haruno si Sasuke Uchiha
-Nuuuuu!Am tipat in gura mare .Bine ca e Sakura cu Sasuke .Fuck!!!
-Echipa 2:Razi Uzumachi; Sara Hyuga si Flavi Uchiha.
-Nimeri cu obsedatul si il cheama Uchiha ce naiba?
-Echipa 3:Shino Aburame;Hinata Hyuga si Kiba Inuzuka
-Echipa 4:Choji Akimichi ,Ino Yamanaka si Sikamaru Nara
Si mai e o echipa .Echipa 5 :Neji Hyuga,Tenten si Rock Lee.
Si am mai facut o echipa care se transfera de la 9c (clasa desertului) la noi in clasa frunzei ,echipa 6 formata din : Gaara al Desertului ; Elly a Desertului si Kankuro al Desertului.
-Astea sunt oamenii desertului sau ce ?Spune Flavi .
-Intrati!Spune Profu'.
-Yo!Spune o fata blonda cu ditamai balcoanele.Apoi apare un baiat roscat care sta cu mainile incrusisate fara sa zica nimic,si dupa el apare un tip ciudat cu un desen ciudat pe fata imbracat intr-un costum de pisica.Sau cel putin asta credeam eu ca e.
-Si iata si oamenii desertului.Spune Razi!.

Si cam atat pentru azi .Promit ca data viitoare va fi mai pervers.:> Sper ca v-a placut astept pareri.Iar pozele cu ei vi le arat in capitolul urmator LoL [i]

Sus In jos
.•°Maяyηηa™₪
Kaigai
Kaigai
.•°Maяyηηa™₪


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 23:31

Fruumos! Cu obsedatu de Flavi? Are nume de caine fericit)

N ou
E motional
X trem
T are

Cu alte cuvinte NEXT!!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Noi 23 2012, 23:55

ce tareee!Je vrea NEXT omul perversitatii rolling on the floor
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 11:37

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] tare frate,astept nextul,debea astept sa vad ce se intampla
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 13:22

hai cu next da urgent fericit)
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 13:47

e tare LoL imi place si vreau next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 16:01

Pentru inceput multumesc mult pentru comentarii,ma bucur ca va placut.Acum nextul :

Capitolul II

Dupa ce au venit si cei de la 9 C , Iruka a inceput sa ne zica un discurs super plictisitor de prietenie , nu stiu daca ceilalti erau atenti ,dar eu sigur nu eram , ma gandeam numai la cum o sa traiesc eu in echipa ca Flavi ,obsedatu' ala sexual si cu ciudatul ala de Razi.Dintre toti am nimerit tocmai cu ei,bravo mie "sunt cea mai tare" .Trrr..se aude soneria de pauza.
-Copii eu am plecat ,sa stati de vorba cu colegii vostri de echipa , ne vedem ora viitoare.Iruka o spune asa de usor de parca as putea vorbi eu vreodata cu aia.
-Sasukeee-kun! Tipa Sakura si il ia in brate pe Sasuke.Ma bucur ca suntem in aceiasi echipa.
-Da,draga!Ii spune Sasuke,Sakurei apoi sarutand-o..
-Pardon?Am zis eu ,ea e prietena ta?Dintre toate tarfele esti cu ea?Am spus eu fara sa-mi dau seama ca am zis ceva urat.Apoi am iesit fugind din clasa ,ne mai suportand sa-i vad asa.Cand sa intru in baie cineva ma prins de mana.
-Ti-am zis ca nemernicu' ala nu te merita.Esti frumoasa,buna .La suflet ma refer,haide nu vrei sa te fac fericita?Spune Flavi ranjind.
-Nu!Am raspuns scurt.Si de ce te cheama Uchiha?Cine esti mai exact?
-Un inger cazut din cer special pentru tine!
-Stii ce ?Nici macar n-are rost sa vorbesc cu tine!Am tipat eu la el.Apoi am intrat in baia fetelor.
-Am deschis una dintre tualete pentru ca se auzea un sunet foarte ciudat si ca sa vezi Ino ii facea lui Sikamaru un BJ de toata frumusetea.
-Hai,nebuno!Striga Sikamaru apasandu-i pe cap.
Am inchis usa trantind-o,apoi au observat si ei ca eram acolo,sau cel putin asta cred.La ce infierbantati erau nu m-as mira sa nu ma fi vazut.Lacrimile au inceput sa curga,nu suportam sa-l vad pe cel pe care l-am asteptat atata timp cu alta nu.
-De ce plangi?Ma intraba o fata cu parul auriu si foarte frumoasa,era Elly.
-Nu plang!Am spus eu.Apoi ea ma luat in brate.Nici macar nu ma cunostea si totusi era asa de buna cu mine.Apoi am inceput sa-i povestesc tot fara sa vreau.Si ea zis:
-Dal dracu' de bou!Apoi amndoua am inceput sa radem.Hai sa mergem in clasa ,mai e un minut pana se suna.Spune tot ea.Pe drum am incput sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine,parea o fata super de treaba,uitasem ca mai exista si oameni ca ea.Dupa ce ne-am asezat in banci , aparuse si Iruka.
-Cred ca va intrebati de ce am facut aceste echipe..Raspundeti!Spune el artagos
-Daaaa!Spunem toti in cor.
-Pentru ca lucrul in echipa este cel mai importat si asa misiunile voastre pot fi si mai usoare.Vreau sa va spun ca vom organiza un bal ninja pentru a ne distra si noi putin.Pentru ca sunt 6 echipe,le vom imparti in 3.
-Ellyyy!Am strigat eu.
-Da,vreau ca echipele noastre sa lucreze impreuna.Era asa tare nici nu trebuia sa o intreb ca ea deja stia ce vroiam sa zic.
-Liniste!A strigat Iruka cu o voce de gaina.Doamne maiculita si iarasi isi scoate din buzunar o cruce si incepe s-o pupe.Frate,deja devine patetic,ce fel de ninja mai e si el .Bun deci echipele vor fi asa:
-1.Echipa Sarei cu a lui Elly
-2.Echipa lui Tenten cu a Hinatei
-3.Echipa lui Ino cu a Sakurei.
-Am niste treaba asa ca va las singur , va rog sa fiti cuminti.Ne spune Iruka iar noi incepem sa tipam de bucurie.
-Hey,lumeee!Sambata asta petrecere la mine acasa,toti sunteti invitati si sa nu va uitati costumele de baie.Si Sara tu esti prima pe lista mea!Ne spune Flavi.
-Mai bine as muri decat sa vin la tine la petrecere.Ii spun eu scotand limba la el.
-Nu trebuie sa scoti limba ca sa-mi zici ca vrei sa ne sarutam o putem face oricum.
-Hai ,zat!Spune Elly.Si apropo si eu si Sara vom fi acolo,ne vom asigura ca nu faci prostii.
-Dar,Ell..nici nu apuc bine sa termin ca ma intrerupe ea.
-Taci!
-Prostii nu fac decat cu Sara asa ca spunei ei sa fie cuminte.Arr..Si imi face cu ochiul.
-Noi am plecat la mine acasa!Paaa!Ne zice Sakura cu o fata perversa tinandul de cot pe Sasuke.Apoi eu dau cu mana in masa si o rup.
-Ups!Am spus uitandu-ma la Sakura ucigand-o din priviri.

Sasuke pov:
-Sasuke-kun!Sa mergem parintii mei nu sunt acasa.Apoi eu am urmat-o.Imi placea de Sakura puteam sa fac ce vreau cu ea,dar nu cred ca as putea trai prea mult cu ea, e deja prea uzata si folosita,cine stie de cate ori a supt acadeaua.Am aruncat-o in pat si am inceput s-o dezbrac ,ea facand acelasi lucru ,apoi am inceput s-o sarut pe gat.Ii placea tipa ca vrea mai mult ,asa ca eu am impins-o mai tare si mai tare,pana ce a inceput sa geama,de placere evident,doar e o curva.Imi place sa ma joc cu ea,cum imi place sa ma joc cu toate fetele de aceea nu vreau s-o implic pe Sara,pentru ca stiu cat de sensibila e si eu chiar tin la ea,tin chiar foarte mult.Stiu cat de mult si-a dorit sa ma revada si eu mi-am dorit la fel de mult,cea ce nu stia ea e ca eu am mai vazut-o de multe ori.
-Auu!A tipat Sakura .Ups creca i-am bagat-o mult prea tare.Putin imi pasa.Vreau sa te satisfac Sasuke!A tipat ea si apoi a inceput sa faca un BJ.Imi placea,cui nu i-ar fi placut sa-i faca iubita sa asa ceva,insa asta e un semn de curva.Ma rog..chiar imi place sa ma distrez cu ea asa ca am inceput s-o iau de sani ei aproape inexistenti.

Sara pov:
Sasuke,ma bucur ca ai plecat cu aia si m-ai lasat aici .
Si iata ca a venit si ora de mate ,nici nu stiu la ce's trebuie matematica cand esti un ninja si in plus profesoara Anko ma sperie.
-Sara,la tabla!Perfect,acum mai trebuie sa si rezolv probleme.Cand trec pe langa banca lui Flavi care era fix in fata mea ma ia de fund si imi ureaza"noroc frumoaso"doamne ce oameni,acum clar am sa iau un 4.Am rezolvat problema si am luat un 10,norocul meu era ca pe acestea le stiam.Orele au trecut foarte repede si timpul de plecare a sosit.
-Elly!Vrei sa vi pe la mine?Intreb eu.
-Sigur!
Cand am ajuns am luat-o pe Elly la mine in camera si am inceput sa vorbim.
-Nu mi-ai zis,de unde il sti pe Sasuke?
-Pai...Sasuke locuia la cateva case distanta de mine si intr-o zi parintii lui au fost omorati si eu mergeam sa-l vizitez in fiecare zi.Era foarte trist insa eu incercam sa-l inveselesc in fiecare zi si pana la urma a trecut peste,oarecum.Toate astea se intamplau acum 10 ani.Dupa un an a trebuit sa plece in alta tara la fratele lui si mi-a zis ca la 16 ani se va transfera la academia asta si sa-l astept.Eu am plans si el mi-a zis sa nu plang pentru ca astfel va fi si el trist pentru ca ma place si nu ma va uita niciodata.Cu toate astea el e cu curva aia.

Si am adus si pozele LoL .

Sara:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Elly:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flavi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cu razi va arat o poza in capitolul urmator.PS:Pozele cu Sara si Elly sunt facute de o prietena .
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 19:34

lung dar sara si elly fac toti bani rolling on the floor))) puteai sa le faci in photoshp
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 14:07

tare wink sa pui next
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 14:10

Am venit cu nextul >LoL< . Urmatorul capitol va fi abea vineri ,ca nu pot scrie in timpul scolii.

Capitolul III :

Dupa ce am mai barfit putin , Elly a trebuit sa plece,iar la insistentele lui Hiashi tatal lui Hinata,Neji a trebuit s-o duca acasa.

Elly pov:
Era liniste,nici unul nu zicea nimic.Cand o voce se aude din parculetul de langa noi.
-Hey,Sasuke-kun!Astazi vi la mine sa ne distram putin am luat balonase cu aroma de capsuni.
-Curva! zic eu cu voce tare iar Neji incepe sa rada pentru ca stia la cine ma refer.
Ajungand in fata casei mele,muzica era data la maxim,se pare ca Gaara iar da o petrecere.
-Neji,vrei sa vi si tu?
-Ok!Raspunde el.
Cand am intrat in casa se parea ca Gaara facea un menaje a trois pe canapea cu doua fete.Ohh god! Mi-am zis eu un gand.Bine ca inca nu se dezbracasera asa ca m-am dus la ei si i-am trimis in camera lui Gaara,iar dupa ce Gaara a urcat cu curv.. mai bine nu zic ce,sunt,i-am trimis pe toti acasa si am ramas eu cu Neji,pentru ca Kankuro s-a dus sa doarma ca il durea capul de la atata bautura,sau poate i-a dat Sida una , cine stie?Apoi eu cu Neji ne-am luat cate un paharel(mai mare)si am inceput sa ne turnam sampanie si sa bem.Un paharel,doua,trei,patru ,pana cand ne-am imbatat si am inceput sa ne sarutam.Dupa care l-am tarat dupa mine pana in camera mea .Acolo am inceput sa ne dezlantuim.A inceput sa ma dezbrace si sa ma sarute din ce in ce mai profund.Daca nu as fi fost beata acum, clar nu l-as fi lasat,ultimii baieti care au incercat au ajuns acasa aproape morti.

Sara pov:
Oare de ce nu mai vine Neji?Doar nu?Nu cred.Nu se poate.Sau poate?Ma rog...Vad eu cand se intoarce si fac o fata malefica.

Elly pov:
Se facuse dimineata alarma mea incepuse sa sune si ma trezisem cand..
-Aaaaaaaa!Ce cauta asta in camera mea?Am tipat eu si il arunc jos din pat.
-Ce s-a intamplat Elly?Ma intreaba Gaara care intrase in camera mea si observa ca Neji era pe podea dezbracat, dupacare face o mutra perversa.
-Nimic!Doar iesi!Am tipat eu la el.Neji trezeste-te boule sau te bat!El nimic.Bine atunci mi-am zis in gand si am scos florile din vaza mea si am aruncat apa pe el.
-Da,ce?Zice el.
-Pe mata!Imbraca-te si nu mai zice la nimeni ce s-a intamplat.OK?
-Bine!A raspuns el.Am stat impaturita in plapuma pana ce el a terminat sa se imbrace si a plecat.Apoi am inceput si eu sa ma pregatesc de scoala.

Gaara pov:

Era o minune ca soramea s-a dezvirginat cu ala.Creca daca m-ar auzi as muri acum.Ultimu' care a incercat i s-a rupt o coasta si credeti-ma a scapat usor.
-Bravo frate!Spun eu ranjind.
-Mdaa..ma rog!
-Haide frate fi vesel.Ii spun eu facad cu ochiul.Oricine ar fi vrut sa se culce cu soramea,n-ai vazut cata slicoanele avea.Adica tu ai vazut cel mai bine.Ii spun iarasi eu facandu-i cu ochiu'.
-Nup!Chiar nu-mi prea amintesc nimic..Oricum hai ca trebuie sa plec.Spune Neji intinzandu-mi mana ca semn de salut.
-Hai,pa omule!

Sara pov:
M-am trezit dis de dimineata am mutat canapeaua cea mica fix in fata usii si am inceput sa-l astept.Pe la ora 7 am auzit cum usa se deschidea usor apoi eu am tipat:
-Pe unde ai umblat?Iar el a tresarit si a scapat cheile din mana.Si eu am inceput sa rad.Deci?Am intrebat eu.
-Pai..am dus-o pe Elly acasa si era o petrecere la ea asa ca m-a invitat sa intru.Timpul s-a scur iar eu am adormit.Sfarsit. Spune el zambind.
-Sigur?Intreb eu si ridic eu dintr-o spranceana.
-Da!Hai gata lasa-ma!
-Bine hai ca eu ma duc s-o duc pe Hanabi la scoala ca Hiashi a trebuit sa plece ca a avut nu stiu ce de rezolvat.
Am luat-o pe Hanabi si am inceput sa mergem spre scoala.Pe drum Flavi mi-a aparut in fata.
-Ce faci scumpo?
-Bine,ce mai vrei?Intreb eu.
-De la tine?Multe!
-Pacat,pentru ca de la mine nu o sa primesti nimic.
-Mai vedem noi!Spune Flavi.Defapt am venit sa-ti spun cat de mult te iubesc eu pe tine.
-Serios?Itreb eu sarcastica.
-Sara-san,tipu'asta e iubitu' tau?Intreaba Hanabi.
-Nu e!Zic eu.
-Da sunt!Zice Flavi.Iubit-o nu trebuie sa fi timida,ar trebui sa lasam lumea sa afle despre relatia noastra.
-Ce relatie?Zic eu Naruto si Sasuke
-Sara-san de ce nu mi-ai zis ca ai iubit?Sa sti ca itelegeam,mai ales ca e chiar frumos.
-Nu e iubitu' meu!!
-Ma rog,iubit-o s-o chemi pe Ely si echipa ei ca ne intalnim diseara la mine sa facem aranjamentele.
-Mdaa..Bine!Spun eu.Apoi ma saruta si pleaca si eu am ramas cu o fata gen Naruto si Sasuke .
-Ooo!Zice Hanabi.

Si cam atat sper sa va placa,capitolul urmator il voi posta vineri LoL

Si uitati si o poza cu Razi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 15:28

wow!Ce tare arata Razi!Si Flavi arata misto!Dai cu nextuuu!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 19:47

Foarte tare! bravo! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Next-ul la putere!!
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox


Ryo : 0
Likes : -1

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 20:35

E genial,f.f.f genial...nu mai poot d râs,dar am rămas "poker face" Naruto si Sasuke,adik sigur ai 14? =]]]],bne...nu kă eu aș știi mai puține,doar am niște "prieteni"de numai din alea frumoase vorbesc=]]],nu mai contează vrew next repede,plz
Sus In jos
Dizzy
Kaigai
Kaigai
Dizzy


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 22:16

FOARTE FAIN fericit >w<
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeLun Noi 26 2012, 11:55

farte fain frate,am ras cu lacrimi
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeJoi Noi 29 2012, 20:08

fericit) hai next,

ps. imi place imaginea LoL
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeJoi Noi 29 2012, 23:16

Bun,la rugaminti-le unei prietene am scris nextul mai repede.

Capitolul IV :

Dupa ce am scapat insfarsit de Hanabi.M-am dus la academie..Nimic nou,galagie,tigari,sex totul era obisnuit.Am intrat in clasa cand cineva striga:
-Hey,iubito! Era clar,Flavi.
-Mai taci!I-am raspuns eu si mi-am aruncat ghiozdanul pe banca.
-Deci,dupa ore.Ok?Intreaba el apoi toata clasa incepe sa zica "ooo".
-Nu,nu ma duc sa fac ceva cu el,decat niste felicitari.Spun eu apoi zambind.
-Asa zic toate.Spune Gaara.
Chiar n-aveam chef de prostiile lor.Abea asteptam sa vina Elly si s-o intreb daca Neji mai e virgin.Dupa cateva minute Elly intra pe usa,parea cam suparata,apoi se uita la Neji cu o privire ucigatoare.Era clar aseara atmosfera a fost incinsa.Am sarit in fata ei si i-am zis cu o fata perversa:
-Ce-ai facut aseara?Si am ridicat din sprancene.
-Sex!A raspuns ea.Am ramas"POKER FACE",ma asteptam sa zica < nimic >,dar ea..SEX.
-Acum nu mai are nici un rost sa te interoghez..Spun eu suparata.
Dupa ore la Flavi ,sa-i iei si pe Gaara si Kankuro .
-Okey!
Dupa ce am fost certati de profu'de romana Kakashi ca au bagat apa in prezervative si dupa ce am fost certati de profu'de sport ca i-a prins pe Tenten si pe Lee "traindu-si viata" in vestiar,s-au terminat insfarsit orele si am plecat cu toti la Flavi acasa.
Am intrat intr-o casa imensa apoi am vazut in fata plasmei multe cipsuri,multe sticle de bere si patru pizza.
-Se vede ce felicitari vrei tu sa facem.Ii spun eu lui Flavi.
-Hai sa ne distram,felicitarile le putem face dupa. Raspunde el.
-Elly?Tu ce zici?Intreb eu.
-Eu cred ca vreau sa beau din Jack Danielsu' ala.Raspunde ea.
-Offf.. Spun eu.
-Ok,deci am stabilit.Ne distram azi. Spune Razi.
Ne-am asezat toti pe covor,am dat drumul la muzica si am inceput sa petrecem.Vazand ca Flavi avea numai alcool,l-am intrebat daca suc are.La care el a raspuns:
-Nup!Dar ce zici de o bere?
-Nu,mersi lasa..
-Ti-e frica?Intraba el.
-Nu,logic!
-Atunci hai sa facem un concurs.Cine bea cele mai multe beri una dupa alta castiga.Daca eu castig,vei fi iubita mea timp de o saptamana si te vei comporta ca una.Daca tu castigi voi fi sclavul tau tot timp de o saptamana,voi fi cau un catelus in lesa.Si imi face cu ochiul.
-N-am chef..Spun eu.
-Fricaa,aaa?
-Nu mi-e frica!Asa ca accept,sa nu plangi daca pierzi.
-Sara..Nu cred ca trebuia sa accepti.Spune Elly care tinea sticla de Jack Daniels fix intre sani.
-Am sa castig asa ca taci.
-Bun,deci am stabilit.Razi tu vei arbitra.
-1,2,3,porniti!Spune Razi. Am baut o sicla,apoi doua,trei pana am ajuns la zece,nu mai puteam simteam ca lesin,dar nu vroiam sa fiu cu Flavi.El o bause deja pe a zecea,iar eu inca mai eram la ea.Dupa ce am terminat cu a zecea,am luat-o pe a unsprezecea,am luat o gura apoi am vomitat tot.Era prea mult pentru mine,capul imi pocnea ca naiba si in plus am mai si pierdut.
-Fuck!Am strigat.
-Iubito,esti bine?Ma intreaba Flavi mai ca sa-l pocnesc,dar imi era prea rau ca sa ma misc.
Dupa ,Gaara m-a carat pana acasa pentru ca nu mai puteam.Speram ca Hiashi sa nu ma vada in halul asta,dar sperantele mele n-au avut efect,m-a vazut.Naruto si Sasuke Ma durea in c*r acum de ce zicea el,vroiam doar sa ma duc in patutul meu frumos si cald.
Cand m-am trezit,capul inca ma mai durea si m-am dus pana la Hinata in camera sa vad daca s-a trezit.Se pare ca da,Naruto era calare peste Hinata.Mdaa..mi-am zis eu oamenii nu mai au nici un pic de respect.Dupa ce m-am imbracat Hiashi m-a strigat.
-Saraaaaaaa!
-Ce mai e?
-A venit cineva dupa tine..
-Cine?Am intrebat eu.
-Spune ca e prietenul tau!
-Ceeeeeee?Nu se poate. Speram sa fie un vis. Vin acum spunei.
Dupa m-am dus la el si l-am sarutat desi era si Hiashi acolo.Pot sa jur ca acum se abtine sa nu-l bata pe Flavi.Dupa am plecat tinandu-ne de mana.Daca nu as vrea sa-l fac pe Sasuke gelos,nu as face toate astea,as spune o minciuna gen:nu-mi amintesc sau ai zis tu asta?PE drum el imi pune mana pe fund,iar eu ii reprosez ca e un pervers si ii dau mana la o parte.Cand am ajuns in clasa l-am luat langa mine la banca,unde evident era si Sasuke si am inceput sa-l sarut.Apoi Flavi imi intrerupe sarutu si imi zice:
-Ursulet,nu te grabi,te astept diseara la mine.Si imi face cu ochiul.
-Okey!Si ii zambesc pervers,desi o faceam doar ca sa vada Sasuke.

Mda..stiu nu e prea pervers ,dar data viitoare o sa fie LoL .
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeJoi Noi 29 2012, 23:33

foarte tare LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 16:20

hai cu next-ul fericit) Limba scoasa
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 16:25

deabea astept urmatorul fericit) LoL
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 14:11

plz!Baga next!am murit de ras!cica:
"-Sara..Nu cred ca trebuia sa accepti.Spune Elly care tinea sticla de Jack Daniels fix intre sani.
-Am sa castig asa ca taci."
sau
"Pot sa jur ca acum se abtine sa nu-l bata pe Flavi.Dupa am plecat tinandu-ne de mana.Daca nu as vrea sa-l fac pe Sasuke gelos,nu as face toate astea,as spune o minciuna gen:nu-mi amintesc sau ai zis tu asta?PE drum el imi pune mana pe fund,iar eu ii reprosez ca e un pervers si ii dau mana la o parte."

sau
"Chiar n-aveam chef de prostiile lor.Abea asteptam sa vina Elly si s-o intreb daca Neji mai e virgin.Dupa cateva minute Elly intra pe usa,parea cam suparata,apoi se uita la Neji cu o privire ucigatoare.Era clar aseara atmosfera a fost incinsa.Am sarit in fata ei si i-am zis cu o fata perversa:
-Ce-ai facut aseara?Si am ridicat din sprancene.
-Sex!A raspuns ea.Am ramas"POKER FACE",ma asteptam sa zica < nimic >,dar ea..SEX."

pune next k e seXtrem de tare!!!
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:28

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Dec 07 2012, 19:31

Yo ! Dupa atata timp m-am gandit sa scriu si eu nextul wink .

Capitolul V:

Ora de mate era la fel de plictisitoare ca deobicei,nu puteam fi deloc atenta,ma gandeam cum sa nu ma duc la Flavi diseara.Fiind vineri nu pot spune nici o scuza cum ca trebuie sa invat sau alte alea si in plus daca afla Sasuke ca nu m-am dus ,planul meu nu va reusi..
Trrr..Se aude clopotelul,iar toti hotaram sa ne jucam Sticluta pe fut*t .Eu n-am vrut sa joc ,dar m-au obligat.Oricum in 10 minute se pot penetra decat o pereche si doar n-am sa cad tocmai eu.
Ne-am asezat toti intr-un cerc si am invartit de sticla de Whiskey pe care Sai o bause in ora de Mate.Sticla inca se invartea pana cand s-a oprit la Tenten si Neji,se pare ca ei trebuie s-o faca in dulap.Haha Neji,mi-am zis ,se pare ca iar trebuie sa-ti scoti ramisoara la vedere.

Neji pov:
Am intrat in dulap impreuna cu Tenten bineinteles si am intrebat-o daca e prima oara,apoi ea fara sa-mi raspunda m-a impins in peretele dulapului apoi a inceput sa ma sarute brutal si sa ma dezbrace.Parea mai mult a viol decat a placere si nu eram eu cel care viola.Intr-un minut ea deja ma dezbracase desi era putin loc acolo,parea ca avea destul pentru a mi-o s*geo.Cum ziceam imi facea un Bj frumos,nu parea incepatoare.Am inceput sa gem,eu find baiat era ciudat,dar ma durea,incepuse sa ma muste de c**ie.Nu puteam sa-i zic s-o ia mai usor,vroiam sa par un tip cool asa ca am lasat-o sa faca ce vrea din mine si am strigat:
-Go byby!Go! Apoi ea a sarit pe mine si a inceput sa ma sarute si sa-mi bage limba pana-n gat.Clar daca o sa am asa bomba langa mine,nu-mi mai trebuie laba toata viata.

Eu pov:
Mi-am activat Byakuganul si m-am uitat sa vad ce fac.Erau intr-o pozitie foarte abstracta asa ca mi-am dezactivat Byakuganul pentru a preveni orice orbire.Se sunase de 5 minute si inca dirigu' nu aparu.Apoi peste inca 5 minute isi faca aparitia,injurandu-si viata ca deobicei.
-Buna zua, copii!
-Neatza!Spune Flavi.Apoi Iruka incepe sa-si drese vocea si incearca sa intrebe cu un ton masculin daca sunt absenti.
-Nuuu! Spunem noi in cor.
-Tenten unde e ? Neji?Intreaba el.
-In dulap!Spunem iarasi in cor.Apoi Razi se duce si deschide dulapul,cazand din el doi oameni transpirati,goi si lipiti.
-Doamne,maica precesta!Spune profu' scotand ceva din buzunar..
-Cruce,cruce,cruce!Am strigat toti,dar era doar o icoana care incepea sa o pupe.
-Ooo!Am strigat toti suparati.
-Dupa ce va imbracati ,in birou, acum!Spune dirigu' nervos.
-Domnule diriginte!Parca ziceati sa se duca la director dupa ce se imbraca nu acum..
-Stiti ce ,m-am saturat de voi toti.Sunete-ti cea mai rea clasa de ninja pe care am vazut-o.De acum nu o sa va mai fiu diriginte,am sa las pe altcineva sa va fie,pentru ca mama avea dreptate sunt prea sensibil ca sa rezist tineretului din ziua de azi.
-Iar noua putin ne pasa.. Spune Sasuke.
-O sa vina tmp de razboi si voi nu o sa stiti ce sa faceti pentru ca sunteti mari futalai.
-Trist. Spune Razi. Apoi Iruka pleaca si noi facem la fel pentru ca era ultima ora.
-Bombonic?Mergem? Spune Flavi.
-Termina cu cuvintele alea stupide si da.
Am inceput sa mergem si spre uimirea mea Flavi se purta chiar foarte dragut,nici nu ziceai ca e acelasi prost ,handicapat,nesimtit , pervers si alte cuvinte negative care era.Apoi m-a lasat sa intru la el in casa si mi-a zis sa ma fac comoda.Puteam sa jur ca daca as intra la el in casa singura, ar sari pe mine si ar incerca sa ma... .Ba din contra mi-a zis ca are suc daca vreau.Apoi l-am sarutat.Nici eu nu stiam de ce,dar as am simtit.
-Pentru cea fost asta? Intreaba el.
-Nu stiu.. Chiar nu stiam ce sa-i zic si cred ca nici el nu stia ce sa-mi zica.Apoi eu am inceput sa-l sarut.Iar sarutul acela s-a transformat in ceva din ce in ce mai profund,pana cand am ajuns peste el si Flavi s-a oprit.
-Nu cred ca trebuie sa facem asta..Sau cel putin nu acum.Ma placi? Ma intreaba Flavi.Iar eu chiar nu stiam ce sa raspund.Inainte nu-l suportam,iar acum era asa de dragut si altfel.
-Mda..Nu trebuie sa raspunzi,stiu ca ai facut toate astea doar pentru Sasuke.
-Cred ca ar trebui sa plec,vorbim maine la petrecerea ta.
-Te duc acasa?
-Nu-i nevoie.Spun eu.
-Sa sti ca eu chiar te plac. Apoi eu am inchis usa dupa mine.

Flavi pov:
Dupa ce am facut-o sa aiba incredere in mine am chemat-o pe Karin ca sa ma distrez putin.

Astept parerile voastre wink .

O noua poza cu Sara :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeVin Dec 07 2012, 21:31

super tare^^ si imaginea e sweet ^^ next!! fericit
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan


Ryo : 0
Likes : 1

Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitimeSam Dec 08 2012, 13:19

Foarte tare... next next :o3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Academia ninja +16 si uneori +18 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 Icon_minitime

Sus In jos
 
Academia ninja +16 si uneori +18
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: