Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La Multi Ani Constantin

In jos 
+2
CarinaObitolove
Katoka-chan
6 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 15:03

La multin ani Constantin , also known as Costin  Marstin or Ceapa . sa ai parte de tot ce iti doresti





Drago Out
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 17:22

La multi ami Costin. Sa ai o zi frumoasa.
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai
CarinaObitolove


Ryo : 0
Likes : 0

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 18:15

La Multi Ani Constantin.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 18:32

la multi ani :* sa ai parte de cea mai perversa zi ...pupiciii :* :* :*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 19:32

La multi ani Costin-Kun!! Sfaturi/urari (sub forma de instructiuni):
1. Distreaza-te de ziua ta;
2. Distreaza-te in fiecare zi de dupa ziua ta. fericit

Dictionar de termeni:
DISTRÁ, distrez, vb. I. 1. Refl. și tranz. A petrece sau a face pe cineva să-și petreacă timpul în mod agreabil; a (se) înveseli, a (se) amuza. 2. Tranz. (Rar)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 21:01

La Multi Ani !!!! Sa ai parte de tot ce iti doresti !!!
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 21:11

Vă mulțumesc foarte mult!
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 21:41

Vine întârziata de mine, dar știu că nu o să te superi, Costineel. Iote, cred că de-aia ți-ai schimbat tu numele, să nu uităm că e ziua ta. Eu n-am uitat că e ziua ta, bine-nțeles că nu, eu nu știam nici în ce dată suntem, dar uite, pentru tine special, îmi obosesc eu degețelele că să mă chinui să scriu aici niște rânduri, pe care nu știu dacă le vei citi, dar eu le scriu. Ești bătrân, nouăsprezece ani, asta e destul de mult, dar tu mai trăiești nu? *dacă nu, vreau să mă aflu-n testament, și nu, nu sunt egoistă* Adică știi că eu nu vreau să se-ntâmple ceva, că nu mai am eu cu cine vorbi discuțiile alea dubioase. 3-15-19-20-9, 19-1 14-5 20-18-1-9-5-19-20-9. Sper c-am scris bine. La mulți aniii!
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 22:43

Ei, dar uită că te-ai sculat și tu! Chiar ce întârziată de ocazii ești. fericit)
Mi-am schimbat numele pentru ca să mă extind prin progresie; ca să vezi.
Mi-ai dăruit un coment din cauza căruia ți-ai răsturnat portofelul pe plasturi pentru degete. LoL
Îți mulțumesc și pentru asta! Poate că până la nouășpe o să scapi de bandaje; doar trebuie să te pui în congelator și o să te simți ca nouă! Și asta-i și metoda mea prin care scap de testamente.
Doar că eu am nevoie de un frigider mai mare. Oricum, mulțumesc de urare!
Și nu uita, 20-15-20-9 2-1-18-2-1-20-9-9 20-18-5-2-21-9-5 19-1 13-15-1-18-1 5-22-5-14-20-21-1-12!
Uite cadoul meu pentru ziua ta: www/http
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeMier Mai 21 2014, 23:24

LMAAAAAAAAA COSTI!!!! Nu uita! Carnatii fac legea!
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitimeJoi Mai 22 2014, 23:05

Nu și în threadul meu coptule <. P-aici doar cepele o hang out. Oricum îți ofer o palmă de nisip și un grătar pe care să-ți pui mușchii ca .. `trofeu`  LoL .
DOTÎM; ca în dar oricum tot îți mulțumesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Multi Ani Constantin Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Constantin   La Multi Ani Constantin Icon_minitime

Sus In jos
 
La Multi Ani Constantin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D
» La multi ani, Dex!
» La multi ani, Ely :x
» La multi ani Ely
» La multi ani ... mie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: