Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Nostalgia dragostei (Sasusaku)

In jos 
+26
BeTo
KonanAndPain
Adryan0
Cr1sT1
sogi
Sasuk3Anim3
Twenner
EnzeruHaRoze
Nagato-san
alex_bt
UzumakiNaruto
Sakku-chan
Sasuke-kun
Mr.Nida
Aimejes
julieta24
ely_lovesAnImE
Katoka-chan
darkyuzumaki
Osirys
antidot2
Naruto13
andreeangel
ramonatopala
garcea111
Makise
30 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 19 2012, 21:15

Ms pt parere :in_dragostit:
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 19 2012, 21:15

ha,ha si eu la fel dar sa revin la fikul lui saku super cute si o descriere f buna insa grabesti umpic actiunea sper k nu te suppy pe mn SCUMPA :in_dragostit:
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 19 2012, 21:34

ely_lovesAnImE a scris:
ha,ha si eu la fel dar sa revin la fikul lui saku super cute si o descriere f buna insa grabesti umpic actiunea sper k nu te suppy pe mn SCUMPA :in_dragostit:
sigur k nu ma supi scumpa:x
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 19 2012, 22:40

Cat de interesant e..te saluta Pisoias:X:X
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 00:04

foarte frumoasa povestea LoL next
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 09:34

fain hai cu next
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 10:09

Foarte fain fericit next
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 11:10

vino cu next
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 12:20

next Naruto Ramen
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 13:27

Am vazut ca asteptati next deci lectura placuta!

Cap IV

-Vreau 3 portii de ramen la pachet va rog.
Hinata ia portiile si vine la noi:
-Operatiunea Naruto a fost terminata.si a pufnit in ras.
Ne-am dus la biblioteca si am luat 3 carti exact la fel si ne ducem pe banca din fata restaurantului de ramen si ne apucam sa citim.Era o carte de aventura.Dintr-o data vine Lee si se aseaza langa mine pe banca, punand mana dupa gatul meu.Prima mea reactie:Un pumn in bot!Ma ridic speriata,vazandul intins pe jos.
-Lee!Ridica-te!Esti bine?
Baiatul se ridica ametit si se uita dupa un dinte, pe care il gaseste sub banca.Il vad ca ii curge sange din nas si ii zambesc fals fericit

Naruto se aproprie:
-Ce s-a intamplat frate Lee?
-Mai nimic!Doar m-am impiedicat!
-Ce cititi acolo fetelor?
-Cartea care o avem ca tema daaa!
-Aveam o carte de citit?Daca da...Am belito...
-La biblioteca mai erau una sau doua...
-Ma duc rapid s-o prind!!!
-Grabestete!
Dupa ce am terminat-o de citit, ne-am indreptat spre biblioteca, unde il gasim pe Naruto:

-Ce faci aici Naruto?
-Citesc asta cat de repede pot, altfel nu o sa mai pot lua nici o carte!
-In ce incurcature te-ai mai bagat?intreba Ino.
-Eh...Am facut un pariu cu doamna de la biblioteca!fericit
-Te lasam s-o termini ok?
Am intrat in bibliotca si am predat cartile.
Ne-am intors la banca unde am citit si ne-am pus pe mancat ramen.Il vad pe Sasuke venind catre restaurantul de ramen.Se aseaza pe un scaun si comanda un suc si o portie de ramen.

Suspans...
Sus In jos
Mr.Nida
Kaigai
Kaigai
Mr.Nida


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 13:46

Nu prea citesc chestii de genul asta dar asta e geniala si foarte amuzanta
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 14:44

imi place Ramen cald
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 14:59

ms muult pt parerile voastre [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am sa pun maine foarte devreme nextu ok?

chiar nush ce sa scriu in next deci... crek o sa mai dureze pana pun next!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 16:25

foarte amuzant fericit) next
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:10

astept next
P.S dak vrei sa te gandesti mai repede ati dau un pont iesi pe afara (sa nu fie galagie)
si gandestete la partea trecuta wink
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:14

darkyuzumaki a scris:
astept next
P.S dak vrei sa te gandesti mai repede ati dau un pont iesi pe afara (sa nu fie galagie)
si gandestete la partea trecuta wink
ok ms am sa incerc
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:44

Foarte frumos > : d <
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 17:46

Astept next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 09:46

E cam scurt dar...Lectura placuta...

Cap V

Ma duc langa el si comand un suc.Cand imi auzise vocea, isi ridica capul zambindu-mi cald.
-Sasuke...Ai citit cartea aia...aia care ne-a dat-o s-o citim la scoala...?
-Da...Am citit-o...
-Apropo...Naruto e impreuna cu Hinata!
-Ma bucur pentru el...Si dntr-o data vine Sai si se aseaza langa Sasuke si ii sopteste ceva la ureche.
-Frate...Daca o placi...Ar trebui s-o inviti in oras!Uite-o acolo e!Fa-ti curaj si invit-o!Mi-am dat seama ca ei vorbesc despre Ino...M-a mirat gestul lui Sai...
-Sasuke...Eu ma duc la fete ok?
-Bine dar sa nu-i spui lui Ino ok?
-Ok...
Ma duc pe banca langa fete si imi termin portia de ramen.Fetele vroiau sa plece dar eu le-am oprit :
-Fetelor!Mai stati putin!Doar nu mai avem teme si nu avem ce sa facem...Mai bine mai stam putin sa digeram ramenul ca sa nu ne balonam! Hi Sakura worried
-Ce s-a intamplat cu tine Sakura?Parca iti placea sa mergem la Ino si sa mancam popcorn in timp ce ne uitam la tenelovele si in timp ce plangem ca nebunele?
Ii soptesc Hinatei ca incrc sa le opresc pentru ca trebuie sa vina Sai s-o invite pe Ino in oras...Vedeam pe chipul Hinatei, o urma de fata surprinsa.Nu i-a spus deloc lui Ino si chiar asta am vrut...Dintr-o data vine Sai...Si se aproprie de Ino...
-Ino...vrei sa mergi...
-Da!Da!Da vreau!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 14:38

La faza cu "-Ce s-a intamplat cu tine Sakura?Parca iti placea sa mergem la Ino si sa mancam popcorn in timp ce ne uitam la tenelovele si in timp ce plangem ca nebunele?"
Am zis "WTF?"
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 14:47

astept next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 15:56

antidot2 a scris:
astept next
Tu numai asta zici?!?!
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 16:20

superb ador k ai ideei surprinzatouare saku asta imi place la un fic sa fie surprinzator de fiecare data
AND I SAY NEEXTTTTTTTTTTTTT Kurama
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 16:39

imi place :in_dragostit: ce dragut, Sai o place pe Ino :in_dragostit: next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 17:46

Ok...Am revenit tot azi cu next...Lectura placuta... :in_dragostit:
Am sa pun mai multe emoticoane de acum in colo! This is Uchiha
Apropo daca nu sunteti prea bine dispusi...V-as ruga sa nu cititi asta... worried Naruto si Sasuke

Cap VI

O vad pe prietena noastra blonda Ino plecand fericita cu viitorul sau print.
Dintr-o data vad negru in fata ochilor...Ii aud pe toti tipand inabusit...Se aude o voce...E a lui Sasuke?Sau...E a Hinatei?Nu stiu ce se intampla...dintr-o data ma trezesc in mijlocul tuturor...Hinata plangea...Ce s-a iintamplat?...
-Hinata...Ce s-a intmplat...De ce plangi?...
-Sakura...si se da la oparte...Vad o balta mare de sange in spatele Hinatei, cand Sasuke se ridica din acea balta si spune:
-Sakura...Imi pare rau...si se prabuseste la pamant. TonTon Fug spre el... cand o mana alba si rece ma prinde de picior... MIZUKI
-Nu pleca asa de repede rozalio...si Naruto ii adu un sut in cap.Ma indrept spre Sasuke si il strang in brate foarte tare si cu o ultima forta ma saruta pe frunte si cade fulgerat la pamant.Naruto plecase dupa doamna Tsunade tsunade .Dupa fix jumatate de minut o aduse si il consulta pe Sasuke...Vindecandul cu un fel de jutsu.
-Sakura!...Daca imi promiti ca ai grija de Sasuke sa nu faca efort prea mare ca sa nu pateasca ceva...va invoiesc de la scoala pana cand Sasuke se face mai bine.
-Va promit doamna!am spus eu cu lacrimi in ochi.Ino se intoarce foarte fricita tinandu-l pe Sai de mana si razand, cand ne vazuse pe noi toti.A fugit la noi.
-Hinata?Sakura?Sasuke!?Ce s-a intamplat aici?
-Kabuto a venit sa o rapeasca pe Sakura si Sasuke si Naruto au incercat sa-l opreasca dar din nefericire l-a lovit pe Sasuke cu un kunai...
-Sakura...Te simti bine?...
-Nu...Nu ma simt bine deloc vazandu-l pe Sasuke asa...
-Sakura...Vrei sa te ajutam sa-l duci acasa?
-Da va rog!Multumesc!
Hinata facu un ninjutsu, ridicandul pe Sasuke in aer, facandu-l sa leviteze pana la el acasa.M-am grabit sa-l prind din urma ca sa ii deschid usa si sa ii pregatesc ceva de mancare.Deschid frigiderul si ce sa vezi?Nimic!
-Sasuke...Daca se intampla ceva sa ma suni ok?Eu ma duc pana la magazin sa cumpar ceva de mancare...
-Sakura nu...Nu ma lasa singur...
-Bine...Am s-o sun pe Hinata sa cumpere ceva... ok?
O sun...
-Alo...Hinata?Te rog cumpara niste fructe si legume si adule acasa la Sasuke te rog...Iti dau banii cand ajungi ok?Pa!
-Bine dar...Sakura?Of!A inchis!
Ma duc sa vad ce mai face Sasuke...Aerul era prea inchis in camera lui, asa ca ma aproprii de geam sa il deschid cand...Sasuke ma prinde de mana...
-Nu Sakura...Daca deschizi geamul ala o ssa murim...Pentru ca dincolo de fereastra este fabrica de deseuri toxice si se arunca toate substantele expirate fix pe langa geam!
M-a surprins povestea lui.Ma duc la televizor cand la usa bate cineva...
Ma duc sa deschid...
Suspans...!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia dragostei (Sasusaku)   Nostalgia dragostei (Sasusaku) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nostalgia dragostei (Sasusaku)
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 69 - Revolta dragostei lui Super Cho-Cho!
» Iluminarea Sufletului (Sasusaku)
» DBS: Episodul 102 - Puterea dragostei explodează?! Micile Vrăjitoare din Universul 2!
» O iubire ca-n povesti Sasusaku
» Ochii ce se joacă - SasuSaku fan fic.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: