Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Eroul: Un nou inceput

In jos 
+16
EnzeruHaRoze
Nagato-san
Aimejes
valeriux10
BeTo
Katoka-chan
alex_bt
Makise
ramonatopala
darkyuzumaki
andreeangel
blackmaster21
UzumakiNaruto
bogdanchelsea8
Hanna2300
sogi
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 13:56

Hai si cu cap IV
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 14:06

iar ma lasi in suspans m-am saturat de atata suspans:)) next repede Aplauze
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 15:47

neeext!
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 15:51

Tare LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 16:19

fain sogi fericit next
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze


Ryo : 0
Likes : 1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 16:28

Interesant, te pricepi sa descri o lupta, bravo happy
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 23 2012, 22:36

xxxxxxxxx-o batalie legendara si sacrificiul suprem xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
cei doi se privesc stand fata in fata fara sa faca nici unul dintre ei nicio miscare,tensiunea ce plutea in jurul lor era de nesportat si toti priveau cu sufletul la gura de dincolo de bariera de chakra.naruto se misca si striga shadow clone jutsu si cu asta doua clone apare langa naruto in sage mode.cele doua clone se indreapta catre cei doi demoni.cu asta poate o sa pot sa trag de timp pana cand o sa termin cu kabuto zice naruto in gandul lui.kabuto face niste semne si izbeste palma in pamant Edo Tensei cu asta doua sicrie apar in fata lui,capacele cad si doi shinobi apar ce imediat se indreapta spre naruto.imediat naruto se trasforma in kiubi mode si intro fractiune de secunda dispre si apare in fata lor si izbeste cate un rasengan in abdomenul fiecaruia ce ii propulseaza departe invartinduse ca un titirez.kabuto intinde mana si doi serpi albi ies din mana lui ce se indreapta catre naruto dar naruto contreaza taindui in doua cu o sabie facuta din vant.naruto face cate va semne si striga tunami de foc si din pamant izbugneste un perete de lava ce se indreapta catre kabuto arznd tot ce ii iese in cale dar kabuto contreaza cu un alt jutsu facand cateva semne striga stilul pamant si loveste palma jos doi stalpi de roka cu asta doi stlpi de roca ies din pamant ce il propulseaza in aer si in afara razei de actiune a tsunamiului.naruto face alte semne si duce doua degete la gura strigand stilul vant uragan cu asta un uragan iese din gura lu naruto ce se indreapta catre kabuto lovindul in plin dat fin faptul ca la prins in aer.kabuto se izbeste violent de niste copaci.cah.....cahhhh....aahhhhhhhh acolo ma prins spune kabuto tusind sange.face niste semne si isi pune mainile pe piept.regenerandusi organele interne.naruto face niste semne si izbeste palma in pamant si striga SUMMONING JUTSU cu asta un scrol mare apare in fata lui desfacanduse.naruto face alte semne si pune palma pe un sigiliu ce se afla in scrol.intrun nor de fum apare o sabie ce avea un maner de aur iar lama era rosie ca sangele.speram sa nu fie nevoie sa folosesc asta dar vad ca indiferent ce as face kabuto se regenereaza,o sa fie creu ca o sa imi manance multa chakra spune naruto in gandul lui.aaaaa naruto-kun vad ca ai ceva special in mana,ce este? sunt curios zice kabuto zambind sinistru.este ceva ce iti va aduce sfarsitul odata pentru todeauna.ahahahaha.....chiar crezi ca egzista ceva pe lumea asta ce ma poate taia si sa nu ma regenerez? zice kabuto razand cu pofta.cine a spus ca sabia asta este din lumea asta spune naruto si cu asta dispare intro lumina galbena si apare instantaneu in fata lu kabuto.purificare eterna striga naruto in timp ce infige sabia in pieptul lu kabuto ce striga in gura mare de durere.ce.....ce.....ce miai facut? nu pot sa mai ma misc spune kabuto vizibil speriat.ha asta este sabia lu rikududou sanin ce se spune ca demult a fost manuita chiar de shimigami,am sa te sigilez pentru todeauna si cu asta o puternica lumina iese din sabie ce il inconjoara pe kabuto si il sigileaza disparand in sabie.naruto cade in genunchi respirand greu.ahahaha.....trebuie sa continui......trebuie mai am inca doi demoni nu ii pot lasa sa se apropie de ceilalti.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
cu sakura si ceilalti
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx priviti hokage-sama la invis pe kabuto striga un shinobi.dar toti aud un fasaind prin padure si cand se uit mi bine era gara si killer bee cu cati va shinobi.lady tsunade,sakura ce se intampla aici? intreaba cei doi.kabuto ne-a atacat si a folosit Edo Tensei special care a resuscitat cei patru hokage si alti din burta lu shimigami nu numai atat......dupa cum vezi are si doi demoni.am reusit sa ii sigilam si naruto la omorat pe kabuto dar tot amai ramas doi demoni spune tsunade.si dupa cum se vede naruto a folosit multa chakra adauga sakura.da este mult chiar si pentru el spune killer bee.gara hai sa cautam o modalitate sa penetram bariera asta spune killer bee.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

inapoi cu naruto
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

se pare ca nu am de ales spune naruto uitanduse catre clonele lui care vizibil debea mai rezistau.dar aude in urma lui pasi era gara,killer bee si sasuke am venit sa iti dam o mana de ajutor naruto spune killer bee.aaaaaaa bine ca ati venit................killer bee hai sa dam pumn in pumn in data ce isi ating mainile unu de alta sunt transportati in subconstientul lor unde era o camera intunecoasa.ce este sta naruto?intreaba bee.dar cand se uita mai bine noua ficuri gigantice se pot vedea in intuneric.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ce se va intampla in a doua parte?
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:25

mai sunt doua capitole si inchei fic-ul asta
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:29

wow de abea l-am citit si e absolut superb [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , esti foarte talentat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , haide repede cu NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , si e chiar pacat ca mai sunt doar 2 capitole [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:31

pacat ca se termina insa e fain!!next Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 19:51

o sa incep alta cu o ideie ce nu sa facut inca in limba romana dar este secret trebuie sa asteptati[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 20:07

superr sogi xD pune next
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 20:26

---------parte a doua-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
cele noua figuri gigantice se apropie de cei doi si spun intro singura voce:bine ati venit.cele noua figuri erau cei noua demoni.naruto te asteptam de ceva vreme.aaaaaaaaaaaaaaaaa.........ce este asta vreun ghenjutsu intreaba naruto. ..........nu naruto nu este nici un genjutsu daca ma lasi sa iti explic o sa intelegi mai bine.vezi tu cand kiubi tia dat toata puterea lui si ai dobandit simigami eye tia dat si posibilitatea de a comunica cu noi in subconstientul tau.motivul pt care nu ai putut comunica cu noi pana acum este ca nu ti-am dat noi voie.pt a comunica cu noi trebuie sa fim de acord cu totii.de ceva timp team privit din subconstientul tau sa vedem daca esti tu acela.acela? intreaba naruto.da acela raspunde unu din demoni,vezi tu cand rikudou sanin cand nea creat a spus ca va veni vremea sa fim uniti iar si sa putem sa fim liberi.in viitor se va naste cineva care ne va reda libertatea si am ajuns la concluzia ca acel om esti tu.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
intre timp xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
lady tsunade ce se intampla?intreaba sakura.nu stiu nici un demoni nu ataca se pare ca doar privesc la naruto si killer bee si ce ie si mai straniu este ca nici ei nu se misca stau de parca sunt paralizati. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
--------- inapoi cu naruto si killer bee ----------xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
naruto motivul pentru care team adus aici este pentru a ne prezenta sa iti spunem numele nostre reale si sa te intrebam daca vrei si esti pregatit pentru a face acest sacrificiu.tot nu inteleg ce vreti sa spuneti.......daca va eliberez veti fi iara vanati ca pana acum iar daca va zigilez pe toti in mine veti fi tot inchisi si nu mai zic ca nu stiu daca corpul meu va rezista cu atat de multa chakra si pe deasupra killer bee va muri daca estag pe hakibi din el.lasama sa iti raspund eu la intrebarea asta naruto raspunde hakibi.killer bee nu o sa moara deoarece mi-m inpartit chakra mea cu el si chiar daca o sa parasesc corpul lui jumatate din chakra mea va ramane cu el.cat despre noi exista un jutsu care poate fi aplicat doar de omul care poseda simigami eye acel jutsu estrage aproape toata cheakra din noi si o sigileaza in tine in prima faza.in a doua faza poate sa trasporte sufletele noastre intro alta dimensiune.acelsi jutsu a folosit rikudou sanin cand a capturat pe giubi demonul cu zece cozi si la inpartit in noua demoni adica noi.stai un pic.......vrei sa spui ca voi deveni noul sage a celor sase cai?da naruto,dar egzista un defect,daca transporti sufletele noastre intro alta dimensiune va trebui sa te sigilezi pe tine insuti o data cu noi.de aia team intrebat daca esti pregatit pentru sacrificiu. ...........stai un pic ai zis ca si rikudou sanin a folosit acest jutsu el nu sa sigilat daca imi aduc aminte bine.ai dreptate naruto dar rikudou a inpartit sufletul lu giubi nu la trasportat intro alta dimensiune. ..........ahhhhh......ce sa fac? se intreaba naruto.naruto stiu prin cate ai trecut daca decizi sa nu ne ajuti nu o sa iti purtam pica stiu cat de grea este decizia asta spune kiubi. lasama sa fac eu asta naruto tu ai o familie acum spune bee.nu poti numai un descendent din rikudou care poseda acest doujutsu poate sa o faca raspunde un alt demon.bine am sa o fac raspunde naruto hotarat.bee spunei lu sakura ca o iubesc si am sa o iubesc mereu. ..............bine naruto.sa incepem.stai am zis ca o sa ne prezentam intai,este onoarea noastra sa iti spunem numele nostre reale.eu sunt demonul cu o coada shukaku, doi matatabi,eu sunt trei cozi isopu,numrul patru sun goku,eu sunt nr cinci kokuou,eu sunt sase cozi seiken numarul sapte chomei,nr opt gyuuki si nr noua kurama,astea sunt numele noastre naruto acum ca o sa devenim o parte din tine.acum am sa iti esplic cum o sa facem.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
afara xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
toti shinobi se uitau uluiti de ce se petrecea in fata ochiilor lor cand dintro data vad cum killer bee sare cati va pasi inapoi tragandul pe sasuke dupa el.cei doi discuta pentru o vreme dupa care sar la cateva sute demetri in directi separate dupa care amandoi fac acelsi semne si izbesc palmele in pamant in acelasi timp si striga intro singura voce cinci pentagrame sigiliu si cu asta o bariera de chakra se ridica deasupra lor si ii inconjoara pe cei trei pe o prtiune de cateva sute de metri.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 20:32

fain wink
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 24 2012, 20:53

foarte fain da presimt un final trist! next Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 15:20

capitolul final
naruto sta in mijlocul spatiului ce era marginit de bariera de chakra,facand niste semne este invaluit de o chakra galbena apoi face alte semne si izbeste palma in pamant.segiliu de pe corpul sau se aprinde si incet pleaca pe jos in directia celor noua demoni si striga stilul uzumaki opt pentagrame.cu asta sigiliu se urca pe fiecare demon in parte si incet incepe sa-i atraga catre naruto.in acelasi timp naruto face alte semne si striga shimigame eye-parta a intunericului etern deschidede.si cu asta de nicaieri o poarta gigantica din aur pur apare si incepe sa se deschida.cand poarta sa deschis zece maini de demon a aparut de pe poarta si ia prins pe cei noua demoni si naruto tragandui incet in nauntru.
in afara barierei toti priveau neputinciosi cum eroul lor era pe cale sa se sacrifice nu doar pentru ei dar pentru intreaga lume a shinobilor.sakura privea neputincioasa cum sotul ei se sigileaza chiar in fata ochilor ei.plangand si strigand la naruto ca il iubeste si ca il va iubii pentru todeauna simte doua maini calde ce o inbraciseaza.era kushina uzumaky,care o ia si o strange in brate varsandusi amandoua oful.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
inapoi in bariera
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
cei noua demoni au fost trasi pe poarta in cealalta dimensiune naruto se pregatea sa termine jutsul si sa fie si el sigilat dar simte o lovitura puternica la gat,uitanduse in timp ce cade era...........sasuke si cade inconstient.
sasuke ce faci?striga bee speriat
stai linistit bee......nu am de gand sa il las pe prostul asta sa se sigileze pentru tot deauna.
cum adica?intreaba gara.
simplu gara am copiat semnele cu sharinganul meu si..........
vrei sa te sigilezi tu in locul lui spune gara
da dar nu poate pentru ca numai posesorul al shimigami eye poate folosi acest jutsu spune bee.
ai dreptate bee dar tot nu realizati shimigami eye iti trebuie doar sa deschizi si sa inchizi poarte intunericului cea ce naruto a facut deja spune sasuke uitanduse la poarta cum se inchidea incet.
cei doi debea acuma au inteles ca defapt mai era nevoie doar de sacrificiu uman.
sasuke isi activeaza susano si tae mana la demoul ce il tinea pe naruto dupa care se intoarce la cei doi si spune:gara,bee spuetii lu naruto sa nu fie suparat si sa traiasca in continoare si pentru mine,el are o familie acum in schimb eu nu.toata viata sa luptat sa ma aduca inapoi macar atat pot face pentru el si pot sa inchid cercul acelor oameni care urste o data pentru todeauna.cu asta sasuke sare pe poarta ce se inchide in urma lui.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
trei sile mai tarziu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
naruto statea la biroul lui prvind la poza echipei sapteisi isi aminteste,imediat ce sa trezit la spital sakura find la capataiul lui ia explicat tot.cateva lacrimi ii cade pe obraz dupa care se ridica si se indreapta catre cimitir.
zece minute mai tarziu ajunge acolo,cand se uita era o multime de oameni[toata konoha],azi era ziua cand il inmormanteaza oficial pe sasuke.trecand printre oameni se duce pe o mica scena si incepe:
bunaziua tuturor.............azi neam adunat aici pentru a oferi honorurile Necesare acelor shinobi ce au cazut pe canpul de batalie acum trei zile.toti au murit ca niste eroi dar unu se ridica deasupra tuturor...........acela era sasuke uchiha.as vrea ca voi sa vi-l amintiti ca un erou ce sa sacrificat pentru satul lui si nu ca omul ce a fost o data...........acum trei zile a dovedit ca merita acest lucru...........va multumesc.cu asta naruto se da jos de pe mica scena si se indreapta catre groapa lu sasuke unde se uita apoi arunca o floare dupa care se duce la sakura si o ia in brate si o strange.naruto ridica capul si se uita la cerul senin si zambeste trist si in gand isi spune:iti promit sasuke ca o sa imi traesc viata din plin.
in urmarori 40 de ani cat a fost naruto hokage a fost pace delpina pe tot continentul si in acesti ani naruto a mai avut doi copii,o fata si un baiat ce lea pus numele tsunade[in memoria lu tsunade senju]si sasuke[in memoria eroului cazut]
la 65 de ani naruto a inmanat titlu lu fiul lui kakashi[kakashi a avut un baiat in acest timp] pe nume sakumo hatake ce a continuat traditia mai departe
the end
Sus In jos
NarutoxSasuke
Kaigai
Kaigai
NarutoxSasuke


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 15:29

awesome imi vine sa plang [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 16:36

pacat de sasuke!!! :(la_crimi): dar fain un fic excelent dupa parerea mea pacat ca s-a terminat
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 17:42

Chiar scrii super! Aplauze
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 19:36

pacat.. the end lacrimi . foarte frumos fericit
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze


Ryo : 0
Likes : 1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 20:21

Nuuuuu Sasuke:( Oricum interesant si frumos final...
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 20:22

o sa incep altu cu o ideie noua ce inca nu am vazut in limba romana credetima o sa va placa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:12

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi


Ryo : 0
Likes : -1

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 20:36

Spectra10 a scris:
foarte tare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pune next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce next?nu vezi ca este terminata?.nu mai posta aiurea doar pentru chakra[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi


Ryo : 26
Likes : 3

Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 27 2014, 15:32

Deci aceasta a fost cea mai faina poveste care am citit-o fericit .Aici intalnim si dragoste ,drama ,iubire ,tristete ,etc .Foarte frumos
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eroul: Un nou inceput   Eroul: Un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Eroul: Un nou inceput
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: