Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

  Despre mine

In jos 
+10
Seith
Kaguya
shizuke
Aroyo
Alecks97
izabela :*
Tsuri
raluca.kpop.1
Makise
admina_admina10
14 participanți
AutorMesaj
admina_admina10
Kaigai
Kaigai
admina_admina10


Ryo : 0
Likes : 0

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 08:19

Ma numesc Carmen , Mihaela am 11 ani ,sunt in clasa a 5 -a ,iubesc sa scriu ficuri si sa privesc anime . Primul anime pe care l-am privit a fost Naruto , personaje preferate am din toate animeurile pe care le-am privit ,dar din naruto echipa 7 [                                Despre  mine  1725639363                                Despre  mine  3536567848                                Despre  mine  4140054355 }si daca e sa aleg doar unul ala e Sakura Haruno                                 Despre  mine  692004590. Nu prea am prieteni buni caci eu privesc anime si scriu ficuri si din aceasta cauza nu am prieteni dacat pe mess .Iubesc sa cant si sa dansez imi plac mult melodiile triste , nu pt ca sunt indragostita cum sunt uni dar asa imi plac mie . Melodia mea prieferate este "Emo-vocea mea " .ce sa va mai spun pai parul meu e scurt pana la uneri de o nnuanta ciocolatie ,ochi mei sunt verzi ca doua zmaralde dupa parerea mea . La scoala nu am note proaste dar nici de bursa nu-s .Cam atat va spun sper sa ma imprietenesc cu multi si restul imformatiilor le veti afla daca vreti . Bay Bay va pupacesc                                 Despre  mine  2166260818
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 08:33

Hellaw :3
Noi ne-am cunoscut in zona mea preferata, Fic-urile :3
Nu ma asteptam sa ai 11, sincer. Ei bine, eu am 12 fericit)
Sper sa te distrezi, sa intri pe chat, sa citesti regulamentul si sa-ti faci multi prieteni (^_\\)
Sus In jos
raluca.kpop.1
Kaigai
Kaigai
raluca.kpop.1


Ryo : 0
Likes : 0

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 09:42

Bine ai venit, distreaza-te si fa-ti prieteni.
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri


Ryo : 0
Likes : -4

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 10:30

bun venit pe forum! distreaza-te si fa-ti un rang cat mai mare fericit)
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 10:42

Stai linistitita , nu conteaza rangul , cel putin pentru mine rolling on the floor Aici toti suntem egali , deci , nu te lua dupa el ^^ rolling on the floor Bun venit , incantata de cunostinta sii ma bucur ca scrii ficuri fericit Distreaza-te , intra pe chat sii ... nu mai stiu , ce ti s-a mai spus si mai sus ^^ rolling on the floor
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 10:50

Bun venit, respecta regulamentul, fă-ţi prieteni şi distreaza-te.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 11:37

Trebuia sa te uiti pe modelul de prezentare in primul rand.

Bine ai venit, sper sa te distrezi fericit
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 12:04

Bine ai venit distreazate, fii activa si citeste regulamentul
Bafta^^
Sus In jos
shizuke
Kaigai
Kaigai
shizuke


Ryo : 0
Likes : 0

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 13:39

Buna carmen bine ai venit fati multi prieteni si distreazaºte!
Sus In jos
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 15:37

Welcome si sper sa te distrezi
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 15:54

Bine ai venit si sper sa te distrezi xD
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s


Ryo : 0
Likes : 1

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 17:23

bine ai venit , citestre regulamentul si nu uita sa iti fac prieteni si sa te distrezi
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 22:46

Heeey.
Bun venit pe forum.Sper sa iti placa
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU


Ryo : 0
Likes : 3

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 22:58

Salut! Bine ai venit!
Citeste Regulamentul!
Fa-ti prieteni!
Have Fun!
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 23:18

Bun venit pe forum ! Vezi ca avem si un model de prezentare .
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet


Ryo : 0
Likes : 0

                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitimeJoi Mai 02 2013, 13:55

Salut! Distreazate!
Sus In jos
Continut sponsorizat





                                Despre  mine  Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine                                    Despre  mine  Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre mine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre mine
» Noutati despre al doilea sezon Attack on titans si despre al doilea film.
» Eu și cu mine
» Eu cu Mine si cu Persoana Mea!
» Persoana de sub mine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: