Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Eu cu Mine si cu Persoana Mea!

In jos 
+2
Light Yagami
BCoMichael
6 participanți
AutorMesaj
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 03:22

:(ka_kashi):

Nume: Alexe Mihail

Varsta: 15 ani

Personaje Preferate: Madara Uchiha, Zetsu Alb, Deidara, This is Uchiha

Ninjutsu preferat: Amateratsu, Creation of all things, C0

Kage preferat: Mei Terumi (Nu prea imi plac kages, prefer Akatsuki sau Taka)

Lupte preferate: Sasuke vs Naruto (Valea Sfarsitului); Sasuke vs Kages; Sasuke vs itachi; Jiraya vs Pain lacrimi(((((

Ochii preferati: Sharingan, mai precis sharingan-ul lui Obito, Ochii lui Ryuuzets

Decat timp urmariti Naruto: De cand eram mic LoL nu mai stiu exact varsta dar stiu ca mereu am fost un fan naruto informat, stiam totul despre el si despre celelalte personaje si pe atunci imi placea personajul naruto mai mult, era ca un erou pentru mine :(la_crimi): pacat ca nu mai simt la fel

Ce parere aveti despre forum: Ce-mi place la acest forum este ca pot discuta cu fani adevarati naruto despre lucruri interesante si amuzante as putea spune LoL Uneori ne mai si certam dar asta nu inseamna decat ca avem pareri diferite ceea ce pentru mine nu este un lucru rau ci din contra un motiv foarte bun sa ne sustinem propriile pareri si sa dezbatem in continu pentru mult timp fericit) Pana gasim altceva de vorbit.
Cred ca forumul este super si toata lumea face o treaba minunata mai ales Alexandru, Bafta tuturor!
NU O SA SCAPATI NICIODATA DE MINE! fericit))

:Sa_suke:
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 09:35

ma bucur ca n-o sa scap de tine Aplauze
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 14:05



bunaaa mihaiiiii. :X
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 14:07

salut Limba scoasa
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 14:12

xAnDrEyX a scris:
Bun wenit pe forum ! Eu cu Mine si cu Persoana Mea! 1347810841
nu mai zii asta ca e de foarte mult timp pe forum
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 14:15

da puteai sa-i zici bun venit pe forum cand si-a facut cont!!daca nu poti zice decat tampenii nu zii!!
Sus In jos
marcuskonkage
Kaigai
Kaigai
marcuskonkage


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 14:54

andri10 adevarul e ca cele mai multe timpeni tu le zici mereu nu andrey ai inteles si daca nu ai cu cine te certa nu o fa stai cuminte in banca ta
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 15:34

marcuskonkage a scris:
andri10 adevarul e ca cele mai multe timpeni tu le zici mereu nu andrey ai inteles si daca nu ai cu cine te certa nu o fa stai cuminte in banca ta
se vorbeste daor de la egal la egal!
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 16:46

marcuskonkage a scris:
andri10 adevarul e ca cele mai multe timpeni tu le zici mereu nu andrey ai inteles si daca nu ai cu cine te certa nu o fa stai cuminte in banca ta
cred ca tu si acuma visezi la scoala
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 17:31

hai gata cu cearta, nu merita! wink
sall ramona
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeSam Iun 30 2012, 16:34

Huaaa ipocrituu rolling on the floor noi toti lam salutat el doar pe ea Naruto si Sasuke
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeSam Iun 30 2012, 17:18

sall si tie, dar ea a fost singura care nu s-a certat! wink
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeSam Iun 30 2012, 22:01

si eu m-am certat? Naruto si Sasuke
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeSam Iun 30 2012, 22:49

BCoMichael a scris:
sall si tie, dar ea a fost singura care nu s-a certat! wink
pai cine s-a certat?
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeLun Iul 02 2012, 22:34

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! 692004590 hihi fericit)
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeLun Iul 02 2012, 22:38

Naruto si Sasuke fericit) nu inteleg mesajul de mai sus :"
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeLun Iul 02 2012, 23:34

Asta-i viata! Treci peste wink
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 00:27

adica? Eu cu Mine si cu Persoana Mea! 650269930) https://2img.net/u/2816/40/11/12/smiles/872337651.gif
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 01:35

Adica ce ai citit! fericit)
Nu pot explica chiar totul!
Si garcea tu esti singurul ipocrit de aici, ai grija pe cine dai cu HUO!!!
:Sa_suke:
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 11:43

eu??? eu???? tu ca tu saluti doar pe cine vr eu salut pe toatala lumea ... mai salut si singur prin casa uneori L=))
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 12:35

tu si pe forum vorbesti singur garcea ohhh doamne
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Empty
MesajSubiect: Re: Eu cu Mine si cu Persoana Mea!   Eu cu Mine si cu Persoana Mea! Icon_minitime

Sus In jos
 
Eu cu Mine si cu Persoana Mea!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Persoana de sub mine
» Episodul 261 - Persoana cu abilitatea necunoscută! Orihime e ţintită
» Eu și cu mine
» Despre mine
»  Despre mine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: