Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Un an pe forum

In jos 
+5
Hades
izabela :*
MississippiKing
Makise
Katoka-chan
9 participanți
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 13:52

18 August 2012. O zi cu soare, navigam linistita pe internet si ce am zis? O.O Hai sa caut un forum Naruto fericit)  am dat un search pe google si BINGO you got the big prize fericit)  Am intrat aici, mi-am facut cont, o scurta descriere si am intrat pe chat. Din prima zi m-am certat cu unu, numele nu-l mai stiu fericit)  cateva zile nu am mai intrat pe chat, am primit urari de “Bun venit”. Am intalnit niste copii adorabili :x printre care si Andrey rolling on the floor  sa va zic? :-?  Va zic fericit)  Era malefic -_- eu eram ceva gen “Ce Doamne iarta-ma are si copilul asta?” Era rau Naruto si Sasuke  diabolic Naruto si Sasuke  (greu de crezut, nu?) Atunci in staff nu erau decat Andrey, Big Boss fericit) (care era in vacanta daca nu ma insel :-? ) NarcisNamikaze, RamonaTopala si cam atat :-? Apoi a venit sefu si a zis ca se cauta staff, m-am bagat si eu rolling on the floor  Andrey :-w raule :-w s-a trezit dintr-o data cu mine in staff fericit)  Oricum, nu prea ne cunosteam, nu prea vorbiseram :-? Probabil si din cauza asta era rau fericit)  Bad boy mrrrrr :>Atunci am intalnit-o si pe Ely_lovesAnImE, Didi, Ramona, Narcis, Dan, apoi au mai venit Synk, sp3cialk1dor (m-a numit nevasta sa cand am vorbit prima ata pe chat rolling on the floor  am frant inimile multor copii aici rolling on the floor)  si-a facut cont si Pitic, Horia, madarlpha, Denis. La inceput i-am luat ca asistenti pe Denis si Pitic, apoi ei au devenit amandoi Kage si eu am ramas un timp fara asistent. A trebuit sa plec din tara o luna asa ca mi-am luat asistent pe madaralpha. Cand m-am intors, am vazut tot felul de feţe noi fericit)  Aroyo, Museveni si altii. S-au intamplat multe in acest an :-? As mai avea de spus, dar prefer sa nu inchei aici ...




Have fun ^^


Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Dum Aug 18 2013, 14:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:03

Huaaa =]] Tot timpul ma uitati =]] La multi ani! [maine e ziua mea rolling on the floor ]
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:05

Sakura-Chan a scris:
Huaaa =]] Tot timpul ma uitati =]] La multi ani! [maine e ziua mea rolling on the floor ]
nu am scris multe persoane Limba scoasa  mai vroiam sa scriu, dar nu am facut-o. O sa fac o istorie mai mare zilele astea fericit)  si te bag si pe tine Limba scoasa
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:07

Multumesc >LoL< Si... Eu ieri am uitat de ziua mea rolling on the floor Maine mi-o sarbatoresc, am zis! rolling on the floor
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:08

eu am avut alt cont pe forum!si eu sunt inaintea ta de pe forum sunt mai batrin!
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:31

Uite Kato cum se mai duce inca un an ... imbatranesti
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 14:44

Si pe mn m-ai uitat :( La's ca te tin eu minte [La multi ani]
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 18:20

La multi ani pe forum!(Eu de ce nu apar? o.O ) Si mai multi ani pe forum!
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 18:25

Hades a scris:
Si pe mn m-ai uitat :( La's ca te tin eu minte [La multi ani]
dece sa te puna si pe tine daca nu erai atunci cind katoka s-a inscris!la multi ani de batrinete kato!
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 18:32

tanyokCP33 a scris:
Hades a scris:
Si pe mn m-ai uitat :( La's ca te tin eu minte [La multi ani]
dece sa te puna si pe tine daca nu erai atunci cind katoka s-a inscris!la multi ani de batrinete kato!
Mosule eu am un an si ceva pe forum capish? Eu eram cand s-a inregistrat ea
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 18:44

Andrey, el se referea la Hades fericit  ca lui i-a dat quote fericit)  Il stiu pe Hades Limba scoasa  eu l-am readus pe forum Limba scoasa
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex


Ryo : 0
Likes : 1

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 19:25

Va certati care a ajuns primul? fericit)
Un an fericit cu Katoka(Ana) alaturi. Sa ai un "popor" activ si harnic. fericit
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 22:58

La multi ani sefa , sa fii sanatoasa , si sa ne bucuri mereu cu prezenta ta pe forum . >LoL< Klodd ( minorul tau ) te pupa . Indragostit fericit)
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitimeLun Aug 19 2013, 08:27

La multi ani.Sa mai ai multi de acum in colo. Inca ceva: nu putea sa te inscrii si tu pe data de 19 ? ne faceam ziua de un an impreuna rolling on the floor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un an pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum   Un an pe forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Un an pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un an pe forum :$ .
» Un an pe forum
» Un an pe forum.
» Noutăți Forum
» Propunere forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: