Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Te iubesc,Nicoleta.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Te iubesc,Nicoleta. Empty
MesajSubiect: Te iubesc,Nicoleta.   Te iubesc,Nicoleta. Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 22:05

Cine s-ar putea gandi ca o zi intr-un spital nu ar putea fi asa rea precum pare.Imi amintesc acea zi, 11 Martie.O zi ca toate celelalte doar ca, s-a intamplat ceva.Ceva foarte frumos, ceva ce multi si-ar dori sa se intample.M-am indragostit de o fata,am inceput sa vorbesc cu ea, o fata frumoasa, pe care inca o iubesc, si o voi iubi mereu.Acea fata, cea pe care o iubesc si azi, e Nicoleta.Zilele treceau tot mai repede, datorita ei.Pentru ca ea era acolo, langa mine, in inima mea si ma ajuta sa trec peste toate.Dupa,au urmat zile pline de alinturi, de dragalasenii, si cuvinte frumoase.
Stiu.Am facut multe greseli, care au suparat-o..Dar, ea m-a iertat..Ea e cea care m-a facut sa trec prin toate momentele grele..Doar prin faptul ca vorbea cu mine.. De aceea o iubesc si azi. Pentru ca ea e totul pentru mine.. Ea e ca un inger pentru mine..si as face orice pentru ea.Ea e cea de care imi pasa cel mai mult.
Am trecut prin multe.Certuri.Dar astea nu ne-au despartit.Si nici nu o sa o faca vreodata.Nu as vrea sa se intample asta.Am sa fac mereu,tot ce e posibil sa mentin aceasta relatie..Tin prea mult la ea pentru a o putea pierde vreodata.. 


 Te iubesc,Nicoleta <3
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Te iubesc,Nicoleta. Empty
MesajSubiect: Re: Te iubesc,Nicoleta.   Te iubesc,Nicoleta. Icon_minitimeJoi Feb 13 2014, 22:16

.... o.o (fără cuvinte).
Și eu te iubesc.
Sus In jos
 
Te iubesc,Nicoleta.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Te iubesc
» 689 - Va iubesc
» Nicoleta AMV
» [PTS] ~ Nicoleta
» Ann Carter vs Nicoleta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Concurs Valentines' Day-
Mergi direct la: