Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 chestii

In jos 
+4
BloodCrown.
Nekirus
izabela :*
Damaris
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 19 2015, 21:28

Limite dupa parerea mea este cea mai buna lucrare a ta de pana acum, sa spun si de ce. E o chestie filosofica foarte tare. Povestea despre calatoria in trecut cu ajutorul amintirilor, despre viitorul inchipui cu anumite scopuri, m-a cuprins total. Si acele dimensiuni a spiritului si a puntei de sustinere a sferei sunt un frumos contur a tot ce tu prezinti. Se vede ca esti foarte sigur pe ceea ce faci si sunt convinsa ca nu-i foarte usor, dar este cu adevarat uimitor.
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 02 2015, 15:15

Un întreg divizat:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 03 2015, 04:40

Alter structură:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 18 2015, 00:36

mâncare:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 18 2015, 00:37

imaginea sufletului:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 28 2015, 02:06

perspectivă din retospectivă:


Ultima editare efectuata de catre Zancrow in Joi Mai 28 2015, 22:07, editata de 2 ori
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 28 2015, 20:35

Ai adoptat o perspectivă filosofică destul de interensantă, şi în acelaş timp, îţi admir stilul ironic de-a caracteriza pătrunzătorul fapt al ideologismelor uzuale...este plăcut să fii orb, nu-i aşa ?
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 30 2015, 01:52

sfera percepției - trecut peste cenzură, pnm:


Ultima editare efectuata de catre Zancrow in Lun Iun 01 2015, 03:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 31 2015, 21:34

Ai un stil foarte delicat de a explica. '' Vorbele mele nu ating nimic pentru că nu au ce să atingă când toți au uitat de ei deja'' - Exact. Vezi adevarul, chiar daca nu-i foarte placut, si nu ai nicio restrictie in a-ti exprima parerea si in a critica.
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 02 2015, 02:07

giratoriu:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 02 2015, 22:52

prăpastia omisă?!:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 23 2015, 02:17

fragment apolinic v2:
printre rânduri:
epilog:
drum drept:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 00:07

chestie mică:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 01 2015, 02:08

leziunea firii, scârțâie :
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 02 2015, 20:05

Gandurile tale probabil ca sunt asemanatoare cu a multor oameni. Imi place asta:'' leziunea firii doar o altă creație devastatoare de gânduri nimicitoare '', foarte adevarat.
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 20 2015, 23:07

100ryo pt acronim:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 31 2015, 05:52

Tentative - Buclă:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 11 2015, 21:47

Tentative part 2:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 12 2015, 11:24

Persona:


Ultima editare efectuata de catre Zancrow in Vin Aug 21 2015, 02:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13 2015, 00:06

Îmi place că la tine în topic se comentează din an în Paşti. Oare de ce? Motivul pentru care nu las eu comentarii e lenea şi pentru că primesc chestiile tale pe chat, dar a celorlalţi? Probabil pentru că nu găsesc să zică ceva mai inteligent decât "îmi place, ţine-o tot aşa", sau poate tot lenea e motivul? :]
Pentru început vreau să comentez puţin părerea tipului ăstuia.
Edi a scris:
Gandurile tale probabil ca sunt asemanatoare cu a multor oameni. Imi place asta:'' leziunea firii doar o altă creație devastatoare de gânduri nimicitoare '', foarte adevarat.
Nu cred că sunt mulţi oameni care să aibă gânduri asemănătoare cu a lui domnu' Zancrow. :]]

Buun, acum cred că ar trebui să-mi dau şi eu cu părerea legat de creaţiile tale. Şi din câte se pare ai uitat să mi le trimiţi pe ultimele două~
Tentative part.2 - din chestia asta să înţeleg că ai doar nişte idei şi nu va fi terminată vara asta . :]]  Îmi place continuarea, se putea mai multe întrebări interesante şi răspunsuri cred, adică depinde de ceea ce vrei să faci în continuare, pentru că e posibil ca dialogul ăsta să aibă o semnificaţie pentru viitorul acţiunii, dar acum nu ştiu, vom vedea -dacă chiar te ţii de chestia asta, mai cunosc eu nişte tentative de-ale tale. Şi îmi place chestia asta cu plecatul fără să zică ceva, îi conferă mai mult mister personajului şi mi se pare aşa cute tipul cum e el prins între real şi ireal. :o3 Mai are rost să zic că-mi place?
Contritum larva - titlul e în latină, aşa-i? Când am citit despre magicieni mi-a venit iar filmul ăla în minte Prestigiul la care m-ai pus să-ţi dau link şi nu te-ai uitat- fmm. Lăsând asta la o parte, cred că e una din cele mai interesante chestii pe care le-ai scris. Când i-a picat masca s-a eliberat, cred că ai mai avut tu ceva scris în genul acesta despre trezirea conştiinţei, dar modul în care ai relatat de data asta tema acestea mi se pare cel mai interesant.  Plus finalul care e echivoc e genial. Cred că aş mai putea zice multe, dar nu sunt una dintre prietenele tale care se pricep în acest domeniu. Pupix.
Ps: Am căutat pe ggtranslate, mască ruptă, blah blah, se potriveşte cu conţinutul.
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21 2015, 02:28

Tentative part 3:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22 2015, 00:27

tentative part 4:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 28 2015, 14:46

tăcere:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 12 2015, 17:10

tentative 5-6:
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 15 2015, 02:36

zisul yoghin:
Sus In jos
Continut sponsorizat





chestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: chestii   chestii - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
chestii
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri in Desfasurare-
Mergi direct la: