Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

  Life does not end here (eventual +16)

In jos 
+6
ely_lovesAnImE
andreeangel
Makise
Katoka-chan
ramonatopala
Amy a
10 participanți
AutorMesaj
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 18:01

Mda....eu mai am acest fic postat pe alt forum....Sper sa va placa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Life is not over yet!

Chapter 1

Autor POV(eu):

Printre toate feluritele edificii ale unui oras ,pe care din mai multe motive consider mai nimerit sa nu-l dau in vileag si caruia nici nu vreau sa-I pun un nume inchipuit , este o cladire care se afla de mult, mai in toate orasele si anume:

“Orfelinatul”. In aceasta cladire, intr-o zi si la o data pe care nu merita sa le repet , deoarece hotarata nu pot fi de nici un folos cititorului in punctual in care am ajuns cu povestirea, s-a nascut vremelnica fapturaa a carei nume este asezat in mijlocul actiunii.

Multa vreme dupa ce chirulgul parohiei a trecut-o pragul acestei lumi plina de durere si necazuri, a fost o mare indoiala daca pruncul va ajunge sa poarte un nume.

In sala de operatii o asistenta era foarte agitate. O femeie statea pe patul de spital, aceasta fiind insarcinata.Dupa ce copilul dadu doavada cea dintai ,de buna functionare a plamanilor , patura peticita aruncata cu nengrijire pe patul de fier care se misca usurel , fata palida a femeii se ridica anevoie de pe perna si un glas slab slab rostii greu: “Dati-mi sa-mi vad fetita si apoi sa mor “.La aceste vorbe doctorul ce statea cu spatele la femeie , se ridica de pe scaun si vnind la capataiul patului, rosti cu mai multa blandete dacat te-ai fi asteptat de la dansul :

-Nu trebuie sa vorbesti inca de moarte,

-Nu,nu Dumnezeu s-o tina, draga de ea! Spune asistenta .

Dupa ce aceasta isi vede fetita o da inapoi asistentei si se pune la loc in pat.Dupa cateva secunde aceasta ii da ultima rasuflare.

-S-a sfarsit ,Doamna Yucko, rosti intr-un sfarsit doctoral.

-Vai ,saracuta de ea ! Era asa tanara! Dupa care doctoral pergatindu-se sa plece spuse:

-Nu-I nevoie sa mai trimiti dupa mine daca fetita plange! O s-o trimitem maine la orfelinat.Acum dai putin lapte praf.Docturul isi pune palaria in cap pregatindu-se sa iese pe uasa dar intreaba ceva. De unde venea?

-Au adus-o ieri noapte din porunca domnului supraveghetor,raspunse asistenta.Au gasit-o zacand I drum.Se vede ca batuse cale lunga.

In dimineata urmatoare fata a fost trimia la orefelinat acolo si-a petrecut 7 ani din viata panca cand intr-o zi un domn inalat bine facut si brunet cu o doamna eleganta si ea tot bruneta asunsera acolo.

Ei se duc in biroul directorului orferinatului.Si au dat cerere pentru adoptarea unei fetite in varsta de 7 ani.

Directorul se gandise chiar la mica faptura care acum 7 ani ajunsese aici.Le-a propus de fatita iar acestia au dorit sa o cunoasca si sa ii stie numele.

-Fetita se numeste Sakura!

Acesta ii da ordin secretarei lui sa o cheme pe micuta Sakura.Pe usa intra o fetita de 7 ani , care avea parul prins in 2 codite si roz si imbracata intr-o salopeta .Acesta face cunostinta cu cei doi si afla ca se numesc Fugaku si Mikoto Uchiha.Acestia erau incantati de mica faptura sis au decis sa o adopte.Dupa toate formalitatile care au durat o luna de zile cei doi au venit dupa Sakura.Dupa ce au plecat de la orfelinat in masina Mikoto se uita cu blandete la fetita.Acesta ii explica Sakurei ca ea si Fugaku mai au 2 baieti.Si ii mai spune ca isi doreau mult o fetita.Mikoto stia ca nu mai poate avea copii dupa un accident nefericit. Cand ajung acasa dau de......

Atat pentru azi!!!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 23:05

... ce sa zic.... astept next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si vreau sa fie amuzanta Limba scoasa



bravo
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeLun Aug 20 2012, 23:38

imi place LoL pune nest ;wink
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 08:25

like next
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 14:50

Chapter 2

Autor POV(eu):

Cand cei trei ajung acasa sunt intampinati de cei doi copii ai sotilor Uchiha .Cel mare avand varsta de 10 ani iar cel mic are 7 ani …..find de aceiasi varsata cu mine! Cel mare ii intreaba pe parintii lui daca ea este surioara lor.Acestia raspund afirmatid.Cel mare se prezinta :

- Eu ma numesc Itachi!Iar el este Sasuke!Ne pare bine ,ca tu vei fi noua noastra surioara!

Dar Sasuke ingana un singur “Mda”.Sakura lasa capul in jos la spusele brunetului. Mikoto o ia de manuta pe Sakura si o conduce spre noua ei camera.Cand ajuns fetita ramane cu gura deschisa. Camera era zugravita alb cu modele roz .Parchetul era negru , un pat in mijlocul camerei de-o singura persoana …..avea lenjeria alba cu o paturica roz .Un dulap imens negru.Cand fetita il deschide , vede , multe haine . Observa ca avea si propia ei baie .Mikoto o lasa singura pe fetita .Acesta intra in baie si vede o cada care se pare ca déjà era plina . Sakura se dezbraca de hainute si isi face o baie , dupa care merge catr dulap si se imbraca intr-un tricou alb si niste pantalni scurti negri.Se pune in pat si se gandeste ce se va intampla de acum in colo.Hmm .

Sakura POV:

Din cate am inteles de la Doamna Uchiha…..of scuze mi-a spus sa ii spun de acum in colo “mama”.Ce frumoas suna “mama”.Imi este foarte greu .Cei de la orfelinat mi-au spus ca mama a murit la nasterea mea, dar……de tata nu stiu nimic.Nici cum il cheama …absolute nimic.Mi-am cunoscut noii fratiiori .Itachi este foarte simpatic.Dar, Sasuke nu prea este incantat de mine.Simt asta …este ca si cum nu si-ar dori o alta sora .Chiar ma simt prost …adica pana la urma nu vreau sa ii stric copilaria.Sa revenim “mama “ mi-a spus cand eram in masina ca eu voi inplini 10 ani voi pleca in Elvetia pentru studii.De ce? Acolo sunt scolii foarte bune .Imi spusese ca voi sta la sora ei …Jennifer. Hmmm ….ma gandesc cum va fi alaturi de parintii si fratii mei acum.

~DUPA 3 ANI~

Sakura POV:

Astazi este ziua plecarii.In acesti 3 ani…..Am incercat din rasputeri sa ma apropii de Saduke , dar el era mereu rece cu mine. nu am inteles deloc de se purta asfel cu mine.Totusi voi sta 6 ani la matusa Jennifer.

Poate mai voi apropia mai mult de persoanele de acolo.Si aici …in New York mi-am facut multi prieteni .A venit momentul decolari imi iau la revedere de la parintii mei si urc in avion.

Aici voi incepe o noua viata! Dupa 3 ore de zbor …nu au fost multe turbulente.Cobor din avion si sunt intampinata de o femeie satena cu ochii negrii.

-Nu pot sa cred!Tu esti micua Sakura…..Mikoto mi-a trimis o fotografie cu tine in caz sa nu te incurc.Eu sunt Jennifer dar daca vrei poti sa-mi spui Matua Jenniy.

O imbratisez si acum ne idreptam spre masina ei.Acum ne indreptam spre casa ei .Vad o vila de 2 etaje de culoare portocalie.Imi place mult.Sper ca vor fi 6 ani minunati.

~Dupa 6 ani~

Sakura POV:

Nu pot sa cred…..acesti 6 ani au trecut asaa de repede .Azi o sa ma intorc in New York…Am implinit acum o saptanma 16 ani! Cand o sa reven acasa o sa-mi revad parintii , pe Itachi si pe …..Sasuke! Oare mai este la fel de rece sau mult mai mult! Sirul gandurilor imi este interrupt de Mtusa Jenny !

-Hey ,Saku! Spune ea trista.

-Matusa Jenny?! Ce s-a intamplat?

-Sunt foarte trista! Nu vreau sa pleci! Dar parintii tai insista .Dar , nu o sa scapi asa usor de mine.O sa te vizitez!

Amuzata de situatia acesta incep sa rad.Ne indreptam catre living …acolo erau Silver si Elisa.Silver este o roscata tunas bob scurt iar Elisa este o bruneta cu parul ondulat ..Prietenele mele cele mai bune.Luam bagajele si ne indreptam catre aeroport.

Acolo incep sa le imbratises si apoi urc in avion le fac cu mana si am plecat .Revin familie …revin prieteni.

Sasuke POV:

Azi vine enervanta .Si cred ca ati gi=hicit la cine ma refer.Da….Sakura. Chiar va intrebati de ce am urat-o asa de mult!

Pai foarte simplu! Nu o sa accept niciodata ca ea sa fie sora mea.De cand parintii mi-au spus ca vor adopta un copil ….am crezuta ca o sa cad din piciare .Cum adica un alt copil .De abia il pot suporta pe Itachi dar un alt copil…..I a stati asa mai este si fata.Din momentul de fata nu am supotat-o deloc.Incerca mereu sa se apropie de mine.Acum o se intoarca !

Gandul asta ! De-o data aud niste strigate de jos ! Cobor fara ezitare si acolo dau de……

Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 21:50

trista iar? lacrimi

bravo, next wink
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 23:59

I like it Sasuke root
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMier Aug 22 2012, 16:12

Hmm , cam trista [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , dar imi place [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , hai repede cu NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! ! !
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeMier Aug 29 2012, 16:18

spre nesimtirea mea , abia acum am dat de ficul asta genial,sper k inca mai esti pe forum caci vreau next imi place mult ficul e superb sper sa pui next :(la_crimi):
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 22:47

Mda.....next!

Chapter 3

Sakura POV:




Intoarcerea acasa ….Numai la asta imi sta ganudul!O sa revad pe toata lumea.!

Mama,tata,Itachi….Sasuke!Imi pare rau ca nu m-am putut intelege cu el!Si nu asta este ingrijorarea mai mare .Ma gandesc cum o fi fost tata…Adica tatal meu adevarat. Daca traiste ..daca stie de existent mea.?Dar, daca sitia nu ma vrut ?.Nu ma iubit.?Mii de intrbari sunt in mintea mea acum. Parintii mei adoptivi nu au stiut nimic despre el. Nu pot sa mi-l imaginez!Nici nu stiu cum arata mama! Nu am avut o poza cu ea!Iar…copiii de la orfelinat isi bateau mereu joc de mine !Primii mei ani au fost groaznici in acel loc!.In momentul cand am auzit ca voi fii adobdata am sarit in sus de fericire.

Acum sunt o adolescenta..Iar daca tata s-ar gandi sa vina dupa mine, nu as mai pleca niciodata de lanca parintii mei adoptive!

Ei mi-au oferit dragostea lor.Tot ce au avut ei au inpartit cu mine.Mau trimis mai deparete pentru a invata! Ei sunt parintii mei!Iar Itachi…Itachi mereu a fost dragut cu mine.Niciodata nu m-am certat cu el! PE cand Sasuke….el mereu ma urat .Poate nu iubit dintr-un subiect anume !Poate am facut ceva ce nu i-a convenit!Dar, nu cred mi-as fi amintit!

Acum obsev ca ateriz in New York ! Cobor si acolo o vad pe mama care ma imbratiseaza si imi spune ca ia fost dor de mine.L arandul meu ii raspund la imbratisare!Si o sarut pe obraz!O intreb unde este tata la care ea imi raspunde ca este plecat intr-o calatorie!Urc in masina mamei…hm ce frumos suna!Si ne indreptam catre casa!Pe dum ma intreba cu s-a combortat Matusa Jenny!

-Matusa Jeanny?A fost uimitoare!S-a comportat foarte frumoas cu mine!Iar la scoala am mers foarte bine!

-Ma bucur!Fratii tai abia asteapta sa te vada!

-Serios?!Chiar si Sasuke?Mama nu trebuie sa ma minti!Stiu foarte bine ca Sasuke nu tine la mine!

Mama lasa capul in jos .Obsev ca ajungem acasa!Acolo il vad pe Itachi!Wow …chiar a crescut!E foarte inalt si chipes!Hehe sakura la ce iti sta gandul!

Il imbratisez si ii spun ca mi-a fost dor de el!El imi raspunde la imbraisare!

Se aud niste pasi de sus il vad pe Sasuke uitandu-se la mine! O god! Imi amintesc foarte bine ca Sasuke era frumoas dar acum iam iam!

Doamne iarta-ma!La ce ma gandesc!El este fratele meu!Sunt chiar nebuna!Vad cum urca inapoi scarile!

Se pare ca nu are chef de mine acum!Si nici alta data!

Sasuke POV:

WOW.Nu credeam ca o sa spun asta vreo data!Aia e Sakura!Adica…aahh.Sakura nu o suporT!Da ..asta era cuvantul!dar s-a schimbat mult!E asa draguta!Nu mai stau pe ganduri si am indrept spre camera mea si formez un numar de telefon!

O sa-l sun pe Naruto!Trebuie sa merg cu el la o cursa de masini si déjà se apropie ora!Ii spun ca ne intalnim in spatele casei mele iar el sune un “Mda!”

Offf….trebuie sa sar iar geamul!

Cand ajung la sol dau de.......

Asta a fost!

Sper sa va placa!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 22:51

este foarte draguta, felicitari. astept next
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 22:52

ce tare e ador ficul , esti geniala ,abiaq astept sA vad cum se vor indragostii saku si sasu
next urgent k ard de nerabdare Aplauze
Sus In jos
Amy a
Kaigai
Kaigai
Amy a


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 10:05



Spor la citit...


Capitolul 4



It's a quarter after one, I'm all alone and I need you now.
Said I wouldn't call but I lost all control and I need you now.
And I don't know how I can do without, I just need you now.

Another shot of whiskey, can't stop looking at the door.
Wishing you'd come sweeping in the way you did before.


Sasuke's point of view

Oopsss....am spus ca ma dat de ceva.,Pai nu am cazut pe ceva ci pe cineva!Ma uit pe cine am cazut si il vad pe ...
-Naruto!
-Frate ....da-te de pe mine!Nu esti deloc usor !Chiar nu stiu cum de se intampla mereu ca tu sa cazi peste mine!
Mormai un "mda" si ma ridic de pe el.Imi spune ca au venit toti baietii ...si vror sa mergem la capatul orasului
Are loc Nu stiu ce cursa de masini si se pare ...Hmmm ! Ca am fost provocat!Imi este mila de acel biet om.....

Sakura's point of view:

Ma buc sa ii revad pe toti!Dar ....o singura persoana nu a venit sa ma vada !Mda ,eam foare sigura ca nu o sa vrea sa
ma vada!Le spun celor din jur ca sun foarte obosita si o sa dorm purin!Ma duc in camera mea si acolo vad .....nimik
schimbat de la plecarea mea! Ar trebui sa fac o baie dupa toata agitatia asta!Ma dezbrac de haine si intru in cabina
de dus!Nu stiu...de toate au trecut asa repede !Pana la urma nu sunt tocmai o adolescenta obijnuita !Mama a murit
la nasterea mea., de tata nu stiu nimic ,am fost dusa la un orfelinat iar cel mai bun lucru din viata mea a fost atunci
can am fost adoptata de sotii Uchiha!A fost cel mai frumos moment din viata mea!Pana la urma ar trebui sa ii
multumesc lui Dumnezeu ca am avut un acoperis asupra capului si nu nu mai asta !Ca am avut parte de iubire!
Si im pare rau ca Sasuke nu ma suporta .....chiar daca mama incearca sa nege eu stiu ce spun!Imi amintesc foarte
bine ma respingea .Eu mereu incercam sa discut cu el!Dar....niciodata nu ma bagat in seama!Si nu mi-am dat
niciodata seama de ce ma ura asa mult!Nu stui ce am facut sa merit asta!Dar,a venit ziua!A veni momentul sa aflu
de ce ma uraste!Ies rapid din cabina de dus si ma indrept catre geamantan.Imi iau de acolo o percche de
pantaloni scurti negrii , un tricou alb si un sacou albastru inchis.....Iar in picioare iau baschetii negrii!Imi las parul p
pe spate , ma dau putin cu rimel si cu luci de buze , imi iau ochelarii de sore negriisi am plecat!Ajung la masina...of
inca nu mi-am luat carenetul de conducere!Rog portalul sa imi spuna unde este Sasuke ...dar ,,imi spune ca
"NU STIE"Auzi da el pe ce post e aici ...de sperietare!Las'o balta!O sa apelez la......Hinata! Ma duc la sofer si ii s
sa ma duca la casa familiei Hyuga!In timp ce eram in masina ,incercam sa o sun pe Ino !
-Ah nu raspunde!Auzi....poti sa accelerezi!
-Imi pare rau , domnisoara!Dar traficul este mare azi!
-Dar e duminica!
Intr-un final ajungem la casa Hinatei!Cobor din masina si ii spun soferului sa ma astepte!Sun la usa si raspunde
menajera!
-Buna ziua !Pe cine cautati?
Un tipat mare se aude din casa !Era Hinata!
-SAKURA!Nu pot sa cred te-ai intors !
-Hinata...ce bine imi pare sa te vad !Dar, am nevoie de ajutorul tau!Stii unde e Neji?
-Da..numai eu stiu!A zis sa nu spun nimanui dar , pentru tine fac o exceptie!El la un raliu
cu masinni se pare ca
Sasuke a fost provocat de cineva la o cursa!Sunt la capatul orasului...
Hin nu mai apuca sa spuna nimic ca am si plecat !ii spun soferului tare si raspicat!
-Nu-mi pasa ca trafic!Asca ca (scuze de cacofonie) calco!
Soferul nu mai sta pe ganduri si acceleraza ...cand ajung acolo era o agitatie mare!
Cand ma intorc cu spatele dau
de o multime de oameni.Hmm...si la recitalul meu din clasa a IV-a nu a venit nimeni...De retinut ...Oamenilor le plac curesele de masini.Ma uitam peste tot de Sasuke ..dar numic.Unde poate fi?Atentia imi este astrasa de o persoana cu parul blon si suvite "roz"?Adica eu il am natural dar, ea se vede ca ea are suvitele vopsite.Se intorce catre mine.Oh nu, e Ino.Nu cred?Nu ma observase .Doamne in ce hal a ajuns.Observ ca se duce la gardul ce despartea ternul de multimea de oamenii.Acolo se aflau mai multe fete .Pfff ...fane obsedate.Oare pe cine agreaza?Incep sa tipe.Auch!Imi intorc capul 90° si observ cum o persona mergea catre acele fane.Le da la o parte.Si se duce pe teren.Cine o fi?Nu ii puteam privi fata ...era acoperita de cascaSe urca in masina in care trebiua sa concureze.Cursa a inceput.Dar, totusi Sasuke unde este?Paseam incet in fata dar o mana calda ma apuca de inceiatura mainii.

-Sakura?Esti chiar tu?

Imi intoc capul catre persoana respectiva.Imi dau ochelarii de soare jos. Si observ un blod cu ochii albstrii ca marea.Naruto?Nu pot sa cred ce bunaciune s-a facut.Ah...nu pot sa cred chiar am inebunit.Il iau in brate si ii spun ca ma bucr ca il revad

-Cand ai venit?De ce esti aici?Si...lasa-ma sa te complimentez te-ai facut foarte frumoasa.

-Mai usor cu intrebarile.Si o multumesc !Nici tie nu ti-a mers prea rau.

Zambeste smecher si apoi ma intreaba ce caut aici.

-Cred ca stii foarte bine ce caut aici?Il caut pe Sasuke...Stii unde este?

-A...Sasuke?spune el cu un zambet tamp pe fataTocmai s-a terminat cursa.

Cum?Concureza.?Imi pun rapid ochelarii in chii.Si incep sa alerg catre gard.Cursa s-a terminat.O doamne cine a catigat?Observ cum o persoana se da jos din masina si toata lumea incepe sa aplaude.si sa tipe.Barbatul isi dau jos casaca. Oh god ...este Sasuke.Sare gard si se duce la fanele lui..Doamne ce idiot s-a facut.Nu ca nu a fost.La gandul asta incet sa chicotesc.Naruto se uita ciudat la mine.Ce o gandi...Ma intorc cu spale catre Sasuke si incep sa vorbesc chestii inutile cu Naruto.


Sasuke's point of view

Ce cursa..L-am avertizat.Dar, el nu.Ma duc catre fanele mele obsedate sa le intreb unde este Naruto.

-Uite-l acolo!Sta de voba cu o idioada cu par roz!Ce ridicol..Una este sa iti faci suvite roz...iar alta tot sa-ti faci tot parul.

O aud pe Ino cum bolboraseste.Imi intrept capul catre Naruto si vad langa el pe....Sakura?Ce naiba cauta aici.?

Ma duc catre ei.Pana la urma ce vorbeste el cu Sakura.O iau de incheiturii si ma indrept catre iasire .Aud cum vrea sa spuna ceva.Dar eu o izbesc de usa masinii mele si ii spun clar si raspicat.

-Ce cauti aici?Si ce naiba vorbeai tu Naruto?

Ma uitam la nu parea deloc speriata.

-Ce caut ?Pai am venit la cursa!Dar tu?A si ce vorbeam cu Naruto.Asta nu te priveste?

Isi pune mainile pe bbratle mele si le indeparteaza brutal.Observ cum se indeparteaza de mine .

-Ap da , Sasuke?Mama cu tata stiu ca esti aici?

Ochii mi se fac marii.Si ma holbam la ea.Ce, doar nu o s-o facai?

-O, si daca te gandestica nu o s-o spun !O s-o fac.

Opreste un taxi si inainte sa se urce in el imi face cu ochiul.Ma holbam la masina care deja plcase.Sesizes ca stateam ca un nu spun cine si ma uitam la masina care plecase.Urc in masina si ma indrept rapid care casa.Trebuie sa ajung inaintea ei acasa.O nu trafic.Duminica?Ce prostie!
cobor din masina si o iau la fuga.Ridicol, nu?Dar, si taxi-ul in care urcase se oprise in traafic.O vad era nervoasa ma observa si incepa sa bata in geam.Eu ii faceam cu mana si radeam haotic.Ce imi place sa supar.Coboara si ea din ,masina si incepem sa lergam ca nebinii.O sa o intrec .Nu o s-o las sa ma spuna mamei .O sa ma pedesepseaca.Greu de crezut, dar, da.Azungem acasa iar cel sau cea care a castigat este.....[/i]


Suspans..
[/i]
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 13:22

hai cu next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 13:52

tare baga next Limba scoasa
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:25

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
milu_hinata
Kaigai
Kaigai
milu_hinata


Ryo : 0
Likes : 0

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeVin Ian 11 2013, 11:40

Imi place astept next.
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitimeSam Mar 23 2013, 00:44

Fan fic blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Life does not end here (eventual +16) Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)    Life does not end here (eventual +16) Icon_minitime

Sus In jos
 
Life does not end here (eventual +16)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» High School Life - fic cu membrii de pe forum :)
» Regulament otaku life
» Road To A Crazy Life
» Naruto - Real life

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: