Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Chocolate Portofoliu

In jos 
+6
Wiłl
VictorDS
Mk01
Senpai
Siraxta
Damaris
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 04 2015, 17:19

L <3 Viață, ce-mi plac ultimele lucrări. Mai ales prima. A treia e o explozie de culoare. Mă simt ca în tărâmul unicornilor. Ultima nu-mi place, dar nici nu-mi displace. E ceva neutru. Ca imagine e drăguță, dar la așteptările pe care le am de la tine, hmm. A doua e tare. Nici ea nu mă dă pe spate, dar e ok. Și te rog un singur lucru. Să pui totate lucrările în spoiler. Arată mult mai bine.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 09 2015, 23:20

Nice work here, un singur lucru am de zis, la unele desaturarea semnaturii nu da bine, desi sunt doar vreo 1-2 exemple de genul. E bine ca abordezi stiluri diferite.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10 2015, 00:35

Sankyu~
Îmi pare rău că n-am mai postat de atâta timp, dar s-a produs o distorsiune a unui univers paralel și, well, you know, it was quite a handful. It still is, frankly. >,>

Piece No. 1:
Piece No. 2, fresh out of Ps:

Yeah, judge me all you will for being a fangirl >,> If you're not an Acchan fangirl, then you're in the wrong. /*passive agressive*/
Anca, OUT.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10 2015, 09:58

Wow! Sunt foarte reusite LoL

De cat timp lucrezi in photoshop? Eu am avut o tentativa de a lucra, dar m-am luat cu jocurile si nici nu am avut rabdare sa invat mai multe.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10 2015, 10:02

Primul gif arata ok, dar a doua semnatura e o amestecatura totala, nu ai punct central de focalizare (nu stii pe care sa te concentrezi mai intai,pe chipul din stanga sau pe dansatori, lens flare sunt folosite aiurea, si motion blur-ul nu isi are rostul. Textul sa zicem ca arata ok. Ma astept la mai creatii mai bune de la tine.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10 2015, 17:01

Thank-you, thank-you.
În semnătura aceea am vrut să surprind o stare. Știu că pare că am aruncat o grămadă de elemente fără nicio logică, dar toate au o semnificație. Încă nu-mi dau seama dacă am reușit ce voiam să obțin cu semnătura asta.
Oh, și am început să lucrez în 2009, dar iau pauze extrem de lungi--aș putea să o numesc creative block, dar în realitate, e doar lene.

Oh, yeah, Alice in~ Wonder Underground:
Just to be clear, e prima oară când fac așa ceva >,>
アイワナビーアナーキー:
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10 2015, 21:24

Chocolate, esti geniala. Imi place enorm prima lucrare. Pot sa mi-o pun de Desktop? @_@ Oricum, o s-o descarc. ^^ Nu am nimic de comentat, imi place cum lucrezi, iti ies niste lucrari geniale, iar ideile tale sunt de invidiat.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 14 2015, 19:33

Mulțumesc ^.^
Și da, sigur că poți XD My bad că răspund așa târziu.

And now for something completely different.

♥:


Ultima editare efectuata de catre Chocolate in Sam Iun 27 2015, 16:32, editata de 1 ori
Sus In jos
TaniaKro
Kaigai
Kaigai
TaniaKro


Ryo : 0
Likes : 2

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15 2015, 14:01

Yuuuuy, Choco. Cat de faina e prima O.O Au meritat orele acelea, iar oamenii aceia (care pot avea revista) sunt asa norocosi. 
A is for......? o.o? hum.. Well. Imi place ideea, si imi place in general cum lucrezi. Nu-s pe domeniu, so all I can say is: keep up the good work. ^^
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27 2015, 16:51

Thanks a ton ^.^

M-am decis să refac acest meme, chit că încă nu sunt complet mulțumită de ce iese. Anyway...
B-T Alphabet:

Tags:

For old times' sake:

Wall:

Aaaaaaand we're out.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27 2015, 20:58

Sunt dragute dar incearca sa faci semnaturi cu redere si sa lucrezi la efecte. La ''For old times' sake'' abia se intelege textul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Portofoliu   Chocolate Portofoliu - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Chocolate Portofoliu
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Dark: Portofoliu
» Siraxta ~ Portofoliu
» [Zeus] Portofoliu
» Portofoliu ionutzu97
» Nicoleta: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: