Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers

In jos 
+13
CeNumeSaPun
Hanna2300
UzumakiNaruto
DeadSoul
Osirys
andreeangel
Aimejes
ramonatopala
Katoka-chan
Makise
ely_lovesAnImE
antidot2
julieta24
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 30 2012, 22:03

:((Tare:))))next
Sus In jos
Osirys
Kaigai
Kaigai
Osirys


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 30 2012, 22:30

tare astept next fericit
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 31 2012, 14:42

Super , ce rau e Sasuke :(( , hai cu un mare DA de la Hina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine],pwp , hai repede cu NEXT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMar Sept 04 2012, 21:29

Capitolul 9:ASTA-I NESIMTIRE !!

Sasuke P.O.V:

Hinata..oare s-a simtit ciudat cand am sarutat-o?Sper ca nu..insa era cam nervoasa dupa ce am facut-o...Sakura facea spume pentru ca am sarutat-o..N-am putut sa am abtin..Nu am mai vazut-o de cand HAU!Trebuia sa fac ceva special sa ma tina minte...

Hinata P.O.V:

Oare i-a placut lui Sasuke cum sarut?Sper ca i-a placut..insa am reactionat asa de urat in cat l-am dezamgait si speriat..Sakura era foarte suparata..N-am putut sa ma abtin in nu a da in el..Trebuia s-o fac!

Kiba P.O.V:

-Vrei sa fii iubita mea?Acei ochi de catelusi..ma topesc dupa ei..insa nu stiu daca e o idee buna sa fiu cu el..Acum sunt cam multe probleme..m-ai am timp si de o relatie..
-Kiba eu..Kib..Acesta ma intrerupse punandu-si degetul la gura mea soptindu-mi:,,E in regula daca nu vrei.inteleg ca ai probleme pe cap si nu ai cum sa fii cu mine...sau poate e alt motiv.."Apoi acesta pleca cu mainile in buzunar dand cu piciorul in fiecare piatra care ii statea in drum.Cred..Nu cred ..Sigur era suparat ...iar eu nu puteam face deca sa accept ca sa fie in regula..Dar am prea multe pe cap..UN PRIETEN MI TREBUIE MIE!!Fara sa stiu am tipat in gura mare...Acesta se intoarse spre mine si imi spune:
-Hinata...am inteles ce vrei sa spui...Tu vrei un prieten..
-Kiba..eu nu vreau un alt iubit daca la asta te referi..
-NU!Nu ma refeream la asta...nu-mi pasa daca vrei altul..daca vrei iti fac si lipeala cu cineva..eu ma gandeam la faptul ca uh vrei un prieten..eu...care sa nu-ti fiu iubit..ci doar prieteni?
-Kiba..eu vreau sa ...fim.
-Doar prieteni..am inteles nu e asa greu..am sa ma abtin sa te SASUKE!!!
-Ce?AA ...Sasuke ma lua in brate..
-Hinata te-ai speriat nu?Suint eu nu am sa te mai sarut..imi pare rau..imi pare foarte rau..Doar ca vroiam sa ma tii minte..
-Esti id....idiot!
-Stiu nu trebuie sa-mi spui tu..HaHaHaHa..Avea un zambet asa frumos..Acesta veni insotit de Sakura care se duse la Kiba..Care il trase dupa ea...

,,Kiba..intelege..Tu trebuie sa fii cu ea te rog!Altfel se va da in continuare la Sasuke si eu nu m-ai rezist..te rog fa ceva.."

-Sasuke!Date de langa Hinata..Acum...
-Mai Mai Kiba..Ce s-a intamplat cu tine?Te-ai lovit la bila?Sau te doare capul?De ce sa plec de langa ea..Uite ca nu o las...Am curajul sa o omor chia acum pe loc!Si scoase Kunaiu-l din buzunar si mi-l pune la gat.
-Normal ca te cred in stare!Esti un criminal care ne-a tradat pe noi toti si ai plecat din sat cu scopul sa-l infrunti pe fratele tau si ai devenit un obsedat de razbunare!Sincer imi este scarba de tine!Asa ca las-o pe Hinata ca de nu..
-Ca de nu ce?Am inteles..vrei sa ma bati sau ce?Oricum tu nu ai curajul si nici puterea mea!Retardatule..
-Retaradat esti tu !!Boule..De aici au inceput injuraturi si injuraturi..Care nu prea mi-au convenit...L-a un moment dat Sasuke ma ia de gat si ma arunca pe Jos:
-M-am intors sa va distrug satul ...nu vreau pace..Fraierilor..Pain!Konan!Deidara!Sasori!Hidan!Suigetsu!Cu toti aici!SA INCEPEM DISTRUGEREA SATULUI!MOMENTUL POTRIVIT!!

Am intarziat muult cu nextul si-mi pae rau....dar va asigur ca urmatorul..o sa fie bestial!
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 00:04

Wow ce frumos bravo
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 11:08

tare
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:14

superb bv baga nextu Hi Sakura
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 13:31

wow este super, de abia astept next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 14:54

neeeeeeeeext
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 15:26

Esti pur si simplu uimitoare fericit next
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 22:04

Capitolul 9:Distrugeri..

ESTE MOMENUL POTRIVIT!Cu toti mai ales Pain,Invocau diferite creaturi si creaturi.Pain ma refer la toti cei 6.Dar dupa invocarea creaturilor cei 5 Paini au plecat...Ciudat..Insa au ramas multi din Akatuchi...si nu cred ca aveam noi sanse sai batem.Chiar daca ei sunt mai putini sunt mai buni ca noi.Kiba..unde e Kiba?Eu nu-l mai vad..Era aici acum cateva secunde..minute..5 MINUTE!E ceva vreme...Ma uit in jur sperand ca am sa-l gasesc..dar nu-l vad nicaieri...O pun pe Sakura sa caute cu mine:
-Sakura daca il gasesti si face vreo prostie..aaa opreste-l!
-Poi si daca nu pot sa-l opresc?Il las in pace?
-Mergem mai bine amandoua sa-l cautam...Asa sunt sigura ca e in siguranta.
-Cate faci tu pentru el ..suntet-i impreuna?
-In primul rand nu avem timp de asa ceva si inca nu...
-De ce?? E un tip dragut,amuzant,marinimos..si tu nu ai acceptat sa fiti impreuna?JALNIC...
In timp ce mergeam Sakura ma tot batea la cap cu dragalasenile ei..cu Kiba..pana am zis eu:
-Sincer nu-mi pasa Sakura..suntem intr-o situatie de criza si tu imi vorbesti de Kiba?SA FIM SERIOSI!
I-am inchis gura...AAAAH UITE-L!In departare vad doi tipi luptandu-se..ce bine lam gasit..LUPTA?EL?CU CINE?
-Kiba-Kun!!Kiba-kun!!Sunt eu Hinata..prietena taaaa...Vino la mine am nevoie de tine!El nici nu se clintea..se lupta cu Pain..de unul singur..De parca avea el puterea lui Pa...dar dc ce lupta el defapt?SA O APERE PE KURENAI!Vai ce gest caritabil dar nu e momentul potrivit pentru asa ceva..Mai bine l-as ajuta..Ma duc in fata lui Pain si zic:
-Ai curaj sa te bati?Hai sa ne batem atunci!In plus ..Lasa-l pe Kiba in favoarea mea...(Kiba vreau sa spun ca era la pamant obosit plin de sange si vanatai.)Haide Hai sa ne batem!!
-Nu!Hina...Hinata..nu fii proasta...De ce vrei sa mori in favoarea lui?Nu ai pic de minte...Eu sincer n-as muri pentru un prieten drag...Poate doar pentru Konan...In plus..nu ma mai cunosti?
-TU!El era un tip ..care ma tacanea mereu la cap cu ,,iubita" si ma tot pupa pe obraz cand ma vedea..aveam o atraztie pentru el..
-Nu am sa te omor insa nu omit etapa de a ma lupta cu tine...Si daca totusi nu ma pot abtine...poate vei fii si omorata..dar asta doar daca nu devii membra a clanului si bine inteles ai sa ma lasi a te ating sa te sarut si sa-ti fac ce vreau eu iubirea mea cea dulce Limba scoasa .
-Ma dezgusti..Nu voi deveni niciodata de a ta si a clanului vostru idiot..Cu atat mai putin nu voi devenii (cuvant urat..C***a)...ta.Nu ma voi lasa atinsa de tine..
-Atunci daca nu te lasi atinsa..Acesta ma indeparta cu ajutorul manevrelor lui naspa..in care te atrage si te respinge...si pe tine si obiectele..Atrage dupa aruncarea mea o sulita..era o bucata de lemn pe care o arunca langa mne..Asta o sa fie arma ta...
-Nu am nevoie de arma...
A inceput cu un ranjet...apoi o batalie nemaipomenita..ce sa spun abia l-am atins si atunci cand l-am atins a fost un sarut de la el in semn de bun ramas...Dupa sarutul pe care mi la dat am cazut pe jos acsta aruncandu-ma la o distanta foarte mare.Acesta lua o alta bucata de lemn si a arunacat-o spre mine adica fix in mine vine!!!AOLO...EU NU MAI AM PUTERE SA MA RIDIC..insa ...insa...vad o umbra care imi intra in fata si intra sulita in mana lui..apoi cade la pamant..acela era..
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 05 2012, 22:58

Foarte tare acela era Kiba :fericit) debea astept next-ul
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 10:46

astept next era kiba nu?
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 11:52

frumos =D> next LoL
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 12:18

next next next repedeeeee!!!mor de suspans:))
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 15:05

super, astept next cat mai rapid !!! Limba scoasa
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 15:27

Cand pui next nu mai pot vreau sa stiu daca e kiba cel care sae arunca in fata hinatei sa o protejeze :X
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 06 2012, 20:35

Wow , superb , hai repede cu Next , sper sa fie Kiba , e asa romantik [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes


Ryo : -1
Likes : 3

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 00:25

OFff doamen nu mai pot astepta vreau sa stiu ce apatit cel care a sarit s a o apere pe hinat si daca era chiar kiba
Sus In jos
CeNumeSaPun
Kaigai
Kaigai
CeNumeSaPun


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 09:54

Asta n-are logica povestea , Pain iar distruge pe Hinata si Kiba in 2 secunde , iar cel care a venit nu e Kiba , e Naruto [ cel putin asa ar trebui , dar daca te-ai uitat doar la 1 episod si zici ca stii tot , na.. ] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 10:41

CeNumeSaPun a scris:
Asta n-are logica povestea , Pain iar distruge pe Hinata si Kiba in 2 secunde , iar cel care a venit nu e Kiba , e Naruto [ cel putin asa ar trebui , dar daca te-ai uitat doar la 1 episod si zici ca stii tot , na.. ] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Astea sunt ficuri adik nu tre sa fie ca in episoade/manga
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:00

dap, fiecare isi pune imaginatia aici si personajele pot fi cum vor ei
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:04

e bine cred ca majoritatea de aici sunt la zi cu episoadele fericit si cum au spus si fetele, asta este un fan-fic in care fiecare isi foloseste imaginatia si face povestea asa cum doreste fericit)
Sus In jos
julieta24
Kaigai
Kaigai
julieta24


Ryo : 0
Likes : 0

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:30

Multumesc ca ma-ti aparat...ca sa sti..eu ma uit la fiecare episod..Nu doar la unul..Daca ma-s fii uitat doar la unul atunci nu stiam cine e Yamato sau Pain sau mai stiu eu cine tongue.Nextul il pun asta-seara...pentru ca o sa ma mut din oras..si vreau sa mai ies afara cu prieteni mei :X:X Va puup Indragostit
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 07 2012, 16:35

cel ce a aparta-o pe hina era kiba dak da sa nu il lasi sa moarraaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers   Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce Este Iubirea Adevarata (About Love) Fic +16 pervers
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: