Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Nicoleta: Portofoliu

In jos 
+65
¬Crowley¬
Ramona Andreea
Chocolate
Wiłl
Alterum Sanctus
Nagato Uzumaki
HPGr33n
XanoTHEr.
Taisy
CM Nine
GosSe ;x
Tsunade-sama
Matsuri
YusukeUchiha
Robi
Mk01
sp3cialk1dor
Quinzel
Hashirama
Haru
NarutoSageMode1000
Uchiha Itachi
Damon
RedKo
Sasuke清
Shinigami
Cocktail
Dex
DeadSoul
Arcanis
Andrutica
Tsuri
Alecks97
DaNg3r0s
Sage.MoDe.
Aroyo
*Angel~Girl*
sasusaku love
Utakata
Neji Hyuuga
sSlayer
Makise
Gekiro
Ioana
Christian Carter
madaralpha
BestDude02
XxMinatoxX
Aimejes
Gaara12
Piticutss-chan
MississippiKing
Seith
darkyuzumaki
Kaguya
Tobi
TheGammer
Nagato-san
Synkron93
MetalMonster
Yuki10
UchihaBTW
Katoka-chan
qu1sT
Klodd
69 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Oct 19 2013, 19:39

IMi place noul tau stil , se vede ca lucrezi mult  . Ultima semnatura este cea mai reusita , imi plac efectele de la ea , continua  wink
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Noi 03 2013, 17:31

Yoko te perfectionezi pe zi ce trece sunt din ce in ce mai uimit de creatile tale , se vede ca iti dai silinta si ca muncesti la ele
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Noi 23 2013, 12:18

De cand n-am mai postat, nu ca am lucrat mai mult fericit).
Ei bine.. news.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pareri? Cereri?
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Noi 23 2013, 13:41

Ok sa incep:

-in cele doua avatare textul se potriveste cu imaginea,luminile sunt bune...e ok.
-nu imi place semnatura cu Naruto datorita fetei lui:)
-semnatura cu Sasuke e buna,chiar daca mie personal nu imi plac cele cu brush.
-cele 3 semnatura(Blue,Rin,Death)ti-au iesit cel mai bine,te descurci cel mai bine pe acest stil.
Imi poti face un avatar si o semnatura cu Kid Ink?
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeLun Noi 25 2013, 19:17

Yoko , tu doar sti ca esti cea mai buna , nu trebuie sa o mai spun si eu .Dar , totusi iti spun : Esti cea mai buna ! Ultimele semnaturi imi plac mult . Mai ales cea cu Sasuke . IM place acel smudge si imi place si la a2-a cum ai lasat albul acela . Astept avatarul ^^
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Dec 12 2013, 20:02


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Dec 12 2013, 20:14

Deeeci.Nu am alte cuvinte infara de " I'm amazed. " Bravo.Parerea mea e ca toate sunt foarte bune. Semnaturile arata foarte bine,avatarele la fel. Se vede ca s-a lucrat din greu la ele.:3
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha


Ryo : 56
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Dec 14 2013, 02:51

Sunt frumoase,imi plac.Poti sa imi faci si mie unu cu Sonic??
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 18:07

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 21:04

Bravo,erai buna la Ps si inainte si imi placeau creatiile tale si atunc insa de ceva timp(destul...)abordezi un stil putin mai diferit,unul care mie imi place desi tu ai abordat multe,ai luat din fiecare ceva bun.Se vede clar o evolutie:
:

Spoiler:

Continua ceea ce faci.Imi poti face si mie o coperta pentru album?Daca da o sa iti dau eu datalii prin pm fericit
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 21:47

Frumos.Ultimele creatii sunt superbe.Te descurci bine :3.Keep adding more of those beautiful things.


Ultima editare efectuata de catre Gekiro in Dum Dec 15 2013, 21:48, editata de 1 ori
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 21:47

Oh, tu, prea marita Tsuchikage doamna/mama, ce creatii faci tu pe-aici si eu nu stiu de ele? Adica sunt, pfoai, cand le vad, ma simt groaznic.... ca n-am comentat mai repede. Imi plac foarte mult creatiile tale si deasemenea si stilul nou pe care il folosesti la text. Imi place evolutia ta, ti-am spus eu ca-ti va veni inspiratia. Ti-am spus?! Da, am facut-o. (Trebuia sa ma dau mare.)
Acum, cersind, vreau si eu o semnatura si un avatar cu albastru. Mersi anticipat. 
Semnatura ta si avatarul Zoellei imi plac cel mai mult. Tine-o tot asa.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Dec 15 2013, 22:37

Yoko :X  Creatii noi :* Esti cea mai buna . Le faci  foarte bine si cred ca esti cea mai buna de pe forum . Lucreaza in continuare
Sus In jos
Taisy
Kaigai
Kaigai
Taisy


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeMier Dec 18 2013, 18:57

Avaterele sunt foarte cool...culorile sunt alese foarte bine, vreau si eu un avatar...gen ( Hinato si Naruto ). :in_dragostit: Continua tot asa de bine sa creezi opere de arta.


Keira: A vrut să adauge şi ''Creeaza ceva legat de Craciun sau de Revelion.....o sa-ti iasa de minune. Succes!!!', numai că nu ştia de butonul edit şi a lăsat alt comentariu la un interval prea scurt de timp.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeMier Dec 25 2013, 15:28

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeMier Dec 25 2013, 15:31

O.O... O.O...O.O...O.O...O.O
Oy my fucking God, YOKO ! Sunt asa de misto. Doamne, m-as holba la ele... O.O... Acum cateva luni cand ma uitam la creatiile tale nici nu ma gandeam ca o sa ajungi atat de buna. 
Sunt super si avatarele, dar mai ales semnaturile, woooooow. 
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeMier Dec 25 2013, 15:34

Frumos :* .Se vede de la o distanta ca ai foarte mult talent si ca lucrezi din greu la avatare / semnaturi.Iti ies foarte frumoase avatarele,si semnaturile :3 . Cum am mai spus,keep adding more of those beautiful things. Bravo. <3
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeVin Ian 17 2014, 17:01

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Ian 18 2014, 19:48

Frumoase lucrari.Cea mai frumoasa fiind semnatura.Nu spun ca design-ul pentru site nu e bun sau avatarele.Si ele sunt foarte bune. Te descurci foarte bine. Bravo
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 15:31

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Spoiler:
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 15:34

Frumoasa semnatura,Yoko. Te descurci foarte bine.Cum am mai spus,bravo.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Ian 23 2014, 20:42

Foarte tare Nicoleta. Chiar imi place cum ai evoluat. daca nu cer prea mult, imi pot face si mie un avatar? Cu ce doresti fericit As vrea sa vad cat ma cunosti. Daca accepti cererea mea, as prefera sa nu fie culori stridente, poate doar pete de culoare . wink Continua tot asa LoL
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeLun Ian 27 2014, 17:17

Ultimele tale creaţii (inclusiv cele care le-ai arătat pe mess) sunt de-a dreptul mirobolante şi n-am idee cum reuşeşti să le conturezi atât de rapid şi ingenios. Poate fiindcă adaugi elemente astfel încât să infăţişezi ceva abstract, dar care să integreze armonios render-ul, în acelaşi timp potrivindu-se mănuşă cu amalgamul de nuanţe şi culori. Ştii la ce creaţie mă refer. Oricum, claritatea şi calitatea sunt printre cele mai bune atuuri ale tale, pe lângă măiestria cu care editezi şi modul în care combini cu efect. Aşadar, te felicit pentru cât de ambiţioasă eşti întru-cât ţi-ai dezvoltat stilul propriu şi te-ai remarcat prin autenticitate. Perseverezi pe zi ce trece urcând mai sus menţinându-ţi reputaţia, fără îndoială. Spor în continuare la violete.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeVin Ian 31 2014, 19:52

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Scoate bluru, o face LQ şi arată messy.
Fundalul e prea gol, apreciez că încerci să focalizezi creaţia dar e prea mult spaţiu negativ. Mai lucrează pe flow şi depth.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitimeSam Feb 01 2014, 23:48

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nicoleta: Portofoliu
Sus 
Pagina 11 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nicoleta AMV
» [PTS] ~ Nicoleta
» Portofoliu Senseye
» Mk01: Portofoliu
» Dark: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: