Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Gekiro: Portofoliu

In jos 
+28
Wiłl
TaniaKro
VastoLorde
Rusko
Chocolate
Satan
RedKing
Rokudaime
Christian Carter
Mk01
XanoTHEr.
Damaris
madaralpha
DooM49
¬Crowley¬
Nicoleta
Quinzel
Matsuri
Cocktail
darkyuzumaki
MississippiKing
DaNg3r0s
Alecks97
NarutoSageMode1000
Makise
Sasuke清
Hashirama
Ioana
32 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Satan
Kaigai
Kaigai
Satan


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 26 2014, 22:15

Eu consider ca esti cel mai bun GFX de aici , puteti sa faceti un Team GFX cei mai buni lucratori in photoshop sa formeze o echipa ,sa faca concursuri,provocari,tutoriale si multe altele.
Puteti face o scoala de Photoshop in care sa invatati persoane care vor sa intre in grup.
Gekiro daca se poate te rog frumos sa-mi faci si mie un avatar cu Zaraki Kenpachi sa scrii numele ,,Satan" pe el.Multumesc anticipat.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 15 2014, 16:42

Satan a scris:
Eu consider ca esti cel mai bun GFX de aici , puteti sa faceti un Team GFX cei mai buni lucratori in photoshop sa formeze o echipa ,sa faca concursuri,provocari,tutoriale si multe altele.
Puteti face o scoala de Photoshop in care sa invatati persoane care vor sa intre in grup.
Gekiro daca se poate te rog frumos sa-mi faci si mie un avatar cu Zaraki Kenpachi sa scrii numele ,,Satan" pe el.Multumesc anticipat.
Făceam în trecut o prostie,aceea fiind cea de a nu mă uita o vreme la portofoliul meu xD,din cine știe ce motive. Se pare că am făcut-o din nou. Îmi cer scuze că răspund după o coadă de zile,dar na,ce să-mi faci. Îl fac,nu știu dacă mai ai sau nu nevoie xD.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16 2014, 11:55

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-:

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 16:54

Quick reminder: Mi-am schimbat site-ul pe care uploadez lucrările de pe imgur pe photobucket,deși o să schimb într-o vreme iar profilul de photobucket. Parolă uitată fericit). Și da,back in business.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 17:39

Majoritatea lucrărilor de pe pagina asta îmi plac. Recunosc, toate sunt bune, se vede că sunt lucrate, doar că nu sunt tocmai pe stilul meu; nu poate să nu intervină subiectivitatea. Dar cum am zis, apreciez munca depusă.
Îmi plac icon-urile, sunt foarte bune; nu am mai văzut de mult pe cineva care să facă icon-uri bune.
Ultimele semnături sunt foarte simpatice, și foarte bine gândite, dar am două lucruri de reproșat: 1. mi se pare că nu ai un focal exact (mai ales la prima), și îmi fug ochii de colo-colo, și în al doilea rând, sunt pixelate, probabil de la sharpen + efecte luminoase. Știu că asta se întâmplă când lucrezi cu imagini de manga, dar totuși puteai să faci lucrurile puțin mai clare. 
Also, prima lucrare de pe pagini asta mi se pare genială, mereu am avut o slăbiciune pentru astfel de lucrări. Cred, totuși, că puteai să faci marginile ceva mai clare, în sensul că nu prea îmi plac resturile alea care plutesc prin aer.
Una peste alta, îmi place cum lucrezi, îmi plac efectele, și din nou, chiar dacă nu toate lucrările sunt pe gustul meu, apreciez efortul. Oh, și un sfat general, încearcă să nu mai pui renderul în centrul semnăturii, în nouă din zece cazuri nu arată tocmai grozav.
Anyway, keep up the good work ^^
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 20:35

Mulțumesc că ți-ai făcut timp să lași o părere, Chocolate. Mă ajută.
Banner-ul pentru Nicoleta
Avatarul


More coming soon.
Sus In jos
Rusko
Kaigai
Kaigai
Rusko


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Ian 19 2015, 22:36

Vreau si eu un avatar cu Zaraki Kenpachi pe care sa scrie Rusko te rog frumos wink
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 08 2015, 14:46

Rusko a scris:
Vreau si eu un avatar cu Zaraki Kenpachi pe care sa scrie Rusko te rog frumos wink
Um. Puteai face cerere xD. Că no că avatar nou că no.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 09 2015, 23:15

Wow, postul din ianuarie are creatii geniale, desii cam prea mult Sharpen pe ici pe colo, dar ultimul avatar,cat efort ai depus la el? ca ori l-ai facut in sila, ori ai avut un fix ceva, pentru ca textul e pus random pe semnatura, stroke-ul nu e bun, mai bine deloc. in locul tau puneam textul in coltul dreapta jos, fara stroke, si poate doar o singura culoare in loc de gradient.
Imi pare rau ca zic asta, dar tu cresti, apoi scazi mult, sper ca te vei ridica inapoi curand. Good luck.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 11 2015, 12:03

Ai niste creatii senzationale, intr-adevar esti foarte priceput. Semnaturile sunt punctul tau foarte, iti ies foarte bine. Pai nimic de comentat, astept sa vad ce faci in continuare.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 13:23

Spoiler:

Că am revenit pe forum,nu?
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde


Ryo : 0
Likes : 18

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 13:45

Super!
Ador ceea ce faci. wink
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 23:28

Gekiro, you are a genius. Ultima imi place. Am observat ca ai ceva cu culoarea mov, nu-i nimic, e o culoare frumoasa. : )) Iti apreciez mult munca. Te descurci de minune la efecte, si sincer, chiar nu-mi pasa cum faci tu toate astea, ma intereseaza doar finalul.
Sweet. Astept sa mai vad ceva bun.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 29 2015, 15:33

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Movu' se potrivește  în 90% din cazuri când îl folosesc pe Uta în ceea ce fac xD. So yea. E vina lui,don't blame me. Also,nu sunt mort. Încă mai dau pe-aici cu ceea ce fac,oameni buni.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 29 2015, 17:58

Geniala ultima semnatura.
Prima cu kaneki e so so
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 31 2015, 21:43

Am salvat-o pe ultima. E foarte buna. Si celelalte sunt geniale, desigur. Te super descurci, Gekiro. ^^ Nimic de comentat, doar ca as vrea sa vad mai multe lucrari. 

Pace.
Sus In jos
TaniaKro
Kaigai
Kaigai
TaniaKro


Ryo : 0
Likes : 2

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 31 2015, 22:06

Gekiroo, sunt asa super lucrarile tale, felul cum îmbini si pur si simplu stilul tau. chh. o.o ^^
Inca nu m-am uitat peste toate, dar o sa-mi fac timp 'cause sunt curioasa sa vad cum ai evoluat:3
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 14 2015, 22:04

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ce fac când am inspirație,lol.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 15 2015, 19:31

Gekiro a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ce fac când am inspirație,lol.

lol. pai lol, lol (xD lol).
Compozitia si cromatica e perfecta in prima, fiind totul echilibrat.
A doua are totul prea centrat. As pune personajul putin mai la dreapta, si textul putin mai la stanga. sau invers. cum vine mai bine.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 15 2015, 19:58

Hmm... ai inspiratie destula. Sunt lucrari foarte bune, la care cred ca ai muncit ceva. A doua e mai buna, dar si prima e ok. 
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 13:33

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Back in business. 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 16:12

Geki-weki. You already know I love what you do.
Toate astea arată mult prea bine. <3
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 16:24

Nicoleta a scris:
Geki-weki. You already know I love what you do.
Toate astea arată mult prea bine. <3
când am inspirație fac multe. thanks for all the support :3
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura


Ryo : 312
Likes : 3

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 20:56

Imi plac mult lucrarile tale, se vede ca ai evoluat mult fata de primele
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 12 2016, 00:50

Asura a scris:
Imi plac mult lucrarile tale, se vede ca ai evoluat mult fata de primele
Mulțam fain pentru că îți place munca mea. Și alea o fost acum 3 ani. Da totuși pe lângă ce făceam atunci xD, zic că am mai avansat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gekiro: Portofoliu
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» [Zeus] Portofoliu
» Portofoliu ionutzu97
» Nicoleta: Portofoliu
» Siraxta ~ Portofoliu
» Chocolate Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: